Стажування за кордоном для студентів від ZRFA

Стажування за кордоном від ZRFA

ZRFA - Міжнародний Центр Агро Стажувань.

Більше 20 років, з 1994 року, наша організація займається обмінними сільськогосподарськими молодіжними програмами за кордоном. Є членом Grow Abroad World Alliance,, в який входить 27 країн-учасниць міжнародних обмінних молодіжних сільськогосподарських програм.

Ми відправляємо молодих людей і майбутніх фахівців в зарубіжні країни на стажування та практику для отримання нового досвіду роботи в сфері сільського господарства. Результат - 2200 людей вже пройшли міжнародні програми в різних куточках світу.

Програми стажування (загальна інформація)

Залежно від того, який напрямок цікавить майбутнього стажера, від його індивідуальних запитів, побажань та потреб, ми забезпечуємо підбір ферми або компанії, де він зможе отримати необхідні навички максимально. В результаті: стажер набуває унікального особистого досвіду, знайомиться із західним досвідом ведення с/г господарства, культурою і традиціями, покращує знання іноземної мови і поповнює свій капітал.

Тривалість стажування для студентів 6-18 місяців. У стажера є можливість пройти від однієї до трьох програм в різних країнах за цікавим та обраним напрямом.

При проходженні стажування стажер отримує заробітну плату від 800 до 2500 доларів на місяць (залежно від країни перебування). Проживає на фермі, має офіційний статус перебування в даній країні.

Які у нас є напрямки програм

Сільськогосподарські програми мають великий вибір напрямків, доступна практика за кордоном по напрямкам: свинарство, птахівництво, велику рогату худобу (ВРХ - м’ясна і молочна), переробка молочних продуктів, вівчарство, вирощування страусів, хутрових звірів тощо. Також, польові роботи, обслуговування техніки, лісове, садове, тепличне господарство, ландшафтна справа тощо.

Де проходять стажування наші стажери

Географія діяльності охоплює 3 континенти і більше 12 західних країн:

  • Європа: Німеччина, Данія, Норвегія, Фінляндія, Швейцарія, Швеція, Голландія, Польща.

  • Північна Америка: США, Канада.

  • Океанія: Австралія, Нова Зеландія.

Хто наші стажери?

Молоді люди, студенти, випускники сільськогосподарських навчальних закладів, фермери, менеджери, керівники компаній та інші українці можуть пройти оплачуване стажування за кордоном для студентів. Набуття практичних навичок відбувається на фермах та компаніях різного рівня, від сімейного типу до промислового масштабу. Стажера під час проходження стажування залучають на всіх етапах виробництва та в усіх організаційних питаннях.

Кому це потрібно? Яку користь Ви отримаєте від програм?

  • для тих, хто бажає отримати закордонний досвід та заробити початковий капітал для старту в сільському господарстві: завести свою ферму, відкрити підприємство в сфері АПК;

  • для тих, хто вже займається сільським господарством та має бажання отримати закордонний досвід, вивчити сучасні технології, вивести свій бізнес на більш високий технологічний рівень та отримати додаткові кошти на розвиток своєї справи;

  • для тих, хто вже працює в сфері АПК і прагне до кар'єрного росту, бажає здобути управлінські навички. Ця програма призначена для керівників;

  • для власників с/г підприємств, які хочуть підвищити кваліфікацію, збагатити новим досвідом і знаннями своїх співробітників для подальшого підвищення ефективності та якості власного бізнесу;

  • учасникам програм, які пройшли два і більше стажувань за кордоном, ми можемо надати інформацію з працевлаштування в агропромислових комплексах і на фермах в Україні, Росії, Білорусії.

Гарячі вакансії

Чому з нами? З нами надійно

СПІВПРАЦЯ та ПАРТНЕРСТВО - ZRFA член Grow Abroad World Alliance, в який входить 27 країн-учасниць міжнародних обмінних молодіжних сільськогосподарських програм. Щорічно беремо участь в спільних робочих конференціях. Працюємо з надійними та перевіреними партнерами з багаторічним професійним досвідом.
ДОСВІД РОБОТИ - за 22 роки роботи, з 1994, понад 2200 молодих людей пройшли міжнародні сільськогосподарські програми стажування за різними напрямками в 12 країнах світу.
РЕПУТАЦІЯ - Наших кандидатів впізнають у посольствах іноземних держав.
ЧІТКЕ РОЗУМІННЯ - що ми робимо і як ми робимо. Ми самі не раз брали участь в програмах стажувань. Приходьте і ми розповімо про особистий досвід і враження та допоможемо з вибором програми.
СУПРОВІД - Ви маєте постійний зв'язок і отримуєте підтримку упродовж всього терміну Вашого перебування за кордоном.
 ПІДТРИМКА 24/7/365 ДНІВ

Етапи співпраці

1
Зв'яжіться з нами, обговоріть деталі
2
Заповнення повного профілю стажування
3
Укладіть договір та внесіть передплату
4
Підготовка документів
5
Оформлення візи
6
Інструктаж перед поїздкою
7
Прибуття в країну
8
Знайомство з координатором сторони, яка приймає
9
Супровід ZRFA 24/7/365
10
Повернення додому
11
Обмін думками
1
Зв'яжіться з нами, обговоріть деталі
2
Заповнення повного профілю стажування
3
Укладіть договір та внесіть передплату
4
Підготовка документів
5
Оформлення візи
6
Інструктаж перед поїздкою
7
Прибуття в країну
8
Знайомство з координатором сторони, яка приймає
9
Супровід ZRFA 24/7/365
10
Повернення додому
11
Обмін думками