Статті про стажування за кордоном від ZRFA

Статті

Фото - Робота за контрактом за кордоном

Робота за контрактом за кордоном

Робота за кордоном набуває масового характеру серед українців. Офіційна зайнятість за контрактом захищає українського співробітника за кордоном і дозволяє спокійно займатися обраною справою.

Дата: 2018-06-20 Читати далі
Фото - Як виїхати до Німеччини на роботу

Як виїхати до Німеччини на роботу

Практично будь-яка робота в Німеччині є престижною та добре оплачується. Це породжує неабиякий інтерес до країни з боку трудових мігрантів.

Дата: 2018-06-15 Читати далі
Фото - Робота за кордоном для українців

Робота за кордоном для українців

Великим попитом серед українців користується працевлаштування за кордоном. Воно приваблює умовами роботи, можливістю придбати унікальний професійний досвід і гідною заробітною платою.

Дата: 2018-06-11 Читати далі
Фото - Робота в Німеччині для українців

Робота в Німеччині для українців

Німеччина - одна з найпопулярніших країн, яку розглядають для тимчасового працевлаштування наші громадяни. В який сфері можна реалізувати свій потенціал в Німеччині і що для цього необхідно, розглянемо в статті.

Дата: 2018-06-06 Читати далі
Фото - Іміграція в Данію

Іміграція в Данію

Королівство Данія - одна з високорозвинених країн ЄС. Тут не тільки неабиякий соціальний рівень, постійна економічна стабільність, а й якісна система освіти з хорошими перспективами працевлаштування.

Дата: 2018-06-01 Читати далі
Фото - Міжнародні програми обміну від ZRFA

Міжнародні програми обміну від ZRFA

Бажання відвідати іншу країну і стати стажером в престижній компанії сьогодні легко виконати. Існують різні обмінні програми за кордоном для студентів. Визначтеся з країною і швидше подавайте заявку!

Дата: 2018-04-23 Читати далі
Фото - Середня зарплата в Канаді

Середня зарплата в Канаді

З безлічі країн для роботи за кордоном українських громадян дуже приваблює Канада. Яку роботу можна отримати в Канаді і скільки заробити, ділимося в статті.

Дата: 2018-04-21 Читати далі
Фото - Програма internship від ZRFA

Програма internship від ZRFA

Програма internship - це можливість отримати фундаментальний досвід для фахівців, що починають. Прогресуючі технології, робота на сучасному обладнанні і гідна заробітна плата - все це чекає учасників стажування за кордоном.

Дата: 2018-04-17 Читати далі
Фото - Легальна робота за кордоном від ZRFA

Легальна робота за кордоном від ZRFA

Зараз поїхати за кордон і знайти там роботу простіше. Зовсім інша справа - влаштується офіційно. У цій статті ZRFA розповість все про легальне працевлаштування за кордоном.

Дата: 2018-04-14 Читати далі
Фото - Робота за кордоном для парубків

Робота за кордоном для парубків

Сьогодні список вакансій за кордоном майже безмежний. Роботодавці висувають свої вимоги і нерідко однією з них є потреба у кандидатах чоловічої статі. Яку роботу можна знайти за кордоном для парубків, ZRFA розповідає в статті.

Дата: 2018-04-11 Читати далі
Фото - Робота за кордоном без посередників. Або що пропонує компанія ZRFA

Робота за кордоном без посередників. Або що пропонує компанія ZRFA

Сьогодні знайти роботу за кордоном українському громадянину не важко. Вакансій з привабливими пропозиціями в інтернеті не злічити. Складність же полягає в надійності рекрутера і реальності посади. На кону стоїть багато, тому ризики великі.

Дата: 2018-04-10 Читати далі
Фото - Робота в США за контрактом

Робота в США за контрактом

США - одна з найбільш привабливих країн для трудових мігрантів. Це і рівень життя, економіка, технології, способи ведення бізнесу і можливості заробити. Вабить також свобода, устрій суспільства, ставлення один до одного і культурні традиції.

Дата: 2018-04-06 Читати далі
Фото - Як знайти роботу в Данії

Як знайти роботу в Данії

Данія приваблює працівників з усього світу надійної економікою, високим рівнем життя і зарплат. Гарне географічне положення, розвинена інфраструктура, соціальна сфера і можливості, які відкриваються тут, - як магніт, притягують іноземних громадян.

Дата: 2018-04-02 Читати далі
Фото - Стажування за кордоном для випускників

Стажування за кордоном для випускників

Активний пошук роботи особливо актуальний для випускників вузів. Фахівцю після закінчення навчального закладу вкрай важливо отримати професійний досвід. Одним з популярних і перспективних способів вирішити питання працевлаштування є стажування за кордоном для випускників.

Дата: 2018-03-30 Читати далі
Фото - Літні стажування за кордоном від ZRFA

Літні стажування за кордоном від ZRFA

Як провести літо з користю і зробити його незабутнім? Є перевірений рецепт: присвятити його аграрному стажуванню за кордоном. Отримати професійний досвід роботи, забезпечити себе фінансово і подорожувати чудовими місцями.

Дата: 2018-03-26 Читати далі
Фото - Працевлаштування в Німеччині - як поїхати працювати?

Працевлаштування в Німеччині - як поїхати працювати?

Німеччина - дивовижна країна з чудовими архітектурними будівлями, високим рівнем економічного розвитку, цікавою культурою. Можливість пожити та попрацювати там Вам може надати Центр міжнародних агро стажувань ZRFA ..

Дата: 2018-02-22 Читати далі
Фото - Сезонна робота в Швеції - як поїхати, зарплата та особливості

Сезонна робота в Швеції - як поїхати, зарплата та особливості

Швеція це скандинавська країна, з величними горами та пагорбами. У минулому - це країна сильних вікінгів, в теперішньому - скандинавських скель та прозорих озер, які приваблюють багатьох мандрівників.

Дата: 2018-02-17 Читати далі
Фото - Сезонна робота в Швейцарії - як поїхати, зарплата та особливості

Сезонна робота в Швейцарії - як поїхати, зарплата та особливості

Швейцарія - це одна з найбільш високорозвинених країн, яка захоплює високим рівнем життя та чарівною природою. Відмінна екологія, культура та соціальна захищеність роблять цю країну привабливою для багатьох людей.

Дата: 2018-02-12 Читати далі
Фото - Сезонна робота в Данії - як поїхати, зарплата та особливості

Сезонна робота в Данії - як поїхати, зарплата та особливості

Данія - найменше в світі королівство, в якому при цьому дуже розвинена культура та економіка. Крім того, в Данії захоплює затишна атмосфера містечок та чудова природа.

Дата: 2018-02-07 Читати далі
Фото - Сезонна робота в Німеччині - як поїхати, зарплата та особливості

Сезонна робота в Німеччині - як поїхати, зарплата та особливості

Німеччина - красива та високорозвинена країна з величною архітектурою та своєрідною атмосферою міст.

Дата: 2018-02-03 Читати далі