Статті про стажування за кордоном від ZRFA - сторінка № 2

Статті

Фото - Work and Travel (Юлія)

Work and Travel (Юлія)

Я була учасницею програми Work and Travel. Процес оформлення у мене зайняв близько 4-х місяців. Трохи переживала з приводу візи, адже візу J1 - не всім відкривають. А коли отримала американську візу, то не могла повірити, що скоро я побачу New York.

Дата: 2018-02-01 Читати далі
Фото - Які документи потрібні для Work and Travel?

Які документи потрібні для Work and Travel?

Вже тисячі студентів побували в Америці і змогли добре заробити завдяки програмі Work & amp; Travel. Це доволі популярна програма, що дозволяє студентам денної форми навчання поїхати в США на роботу під час літніх канікул.

Дата: 2018-01-25 Читати далі
Фото - Програми з обміну в Америку для студентів

Програми з обміну в Америку для студентів

Сьогодні для молодих людей відкриті великі можливості, які дозволяють поїхати за кордон для професійного та культурного обміну. Обмінні програми дозволяють перейняти досвід розвинених країн, знайти нових друзів, покращити англійську, побачити світ, заробити.

Дата: 2018-01-22 Читати далі
Фото - Work and Travel не для студентів - чи можливо поїхати?

Work and Travel не для студентів - чи можливо поїхати?

<p>
     Щорічно студентська програма Work and Travel USA залучає велику кількість молодих людей. Умови участі, скільки це коштує, як зареєструватися, а також чи можна поїхати випускнику - про все це докладніше.
</p>
Дата: 2018-01-20 Читати далі
Фото - Work and Travel - поради щодо програми

Work and Travel - поради щодо програми

Якщо Ви вирішили взяти участь у популярній студентській програмі Work and Travel USA, ми хочемо поділитися деякими порадами, що допоможуть краще підготуватися до поїздки і швидше адаптуватися до іншої країни і нової роботи.

Дата: 2018-01-16 Читати далі
Фото - Робота за кордоном для студентів: програми, зарплата, як виїхати

Робота за кордоном для студентів: програми, зарплата, як виїхати

Де отримати той заповітний досвід роботи після закінчення вузу, про який так наполегливо просять роботодавці? Вихід є і дуже привабливий. Вирушити на стажування за кордон під час навчання. Як, розповідаємо в цій статті.

Дата: 2017-12-26 Читати далі
Фото - Робота для студентів в Німеччині від ZRFA

Робота для студентів в Німеччині від ZRFA

Німеччина - одна з передових країн Європи і є прикладом для наслідування, а також - бажаним місцем для туристів і трудових мігрантів. Яку роботу можна отримати студентам в Німеччині, розповідає ZRFA в цій статті.

Дата: 2017-12-24 Читати далі
Фото - Internship - що це таке, опис, де і як знайти програму

Internship - що це таке, опис, де і як знайти програму

Найперспективніша і захоплююча можливість для студентів вузів - це, безумовно, INTERSHIP. Всі про це говорять, практично кожен мріє, але далеко не усі до кінця розбираються в її особливостях. У цій статті розберемося у всіх нюансах.

Дата: 2017-12-22 Читати далі
Фото - Стажування і робота в Швейцарії в сільському господарстві

Стажування і робота в Швейцарії в сільському господарстві

Зарплати в нашій країні і європейських країнах сильно відрізняються. Тому молоді люди шукають роботу за кордоном. Звичайно, їхати через професійну компанію набагато надійніше, ніж самостійно і тому багато студентів обирають ZRFA.

Дата: 2017-12-20 Читати далі
Фото - Стажування і робота в сільському господарстві в Данії

Стажування і робота в сільському господарстві в Данії

Стажування в Данії - мрія будь-якого студента. Компанія-організатор стажувань за кордоном ZRFA допомагає стажерам підвищити свій професійний рівень в аграрній сфері, набути нових друзів і незабутніх вражень від нової країни і культури.

Дата: 2017-12-17 Читати далі
Фото - Стажування і робота на фермах в Данії

Стажування і робота на фермах в Данії

Побувати в Данії - мрія багатьох, особливо молоді. Це не дивно, адже там можна не тільки побачити красиві місця, але також перейняти цінний досвід данців і добре заробити.

Дата: 2017-12-15 Читати далі
Фото - Стажування і робота в Канаді в сільському господарстві

Стажування і робота в Канаді в сільському господарстві

Оплачуване стажування на фермі в Канаді стане однією з кращих ваших поїздок. Тепер у Вас є можливість не тільки пройти його, але і залишитись у Канаді на постійне місце проживання. Компанія ZRFA сприяє таким поїздкам вже багато років.

Дата: 2017-12-13 Читати далі
Фото - Стажування і робота в Німеччині в сільському господарстві

Стажування і робота в Німеччині в сільському господарстві

Німеччина - це одна з найбільш розвинених економічно країн Європи. Наша компанія надає роботу для студентів в Німеччині в сфері сільського господарства та готельно-ресторанного бізнесу в якості стажерів.

Дата: 2017-12-12 Читати далі
Фото - Робота в Європі для студентів від ZRFA

Робота в Європі для студентів від ZRFA

Ми живемо в такий час, коли на роботу можна легко влаштуватися практично в будь-якому куточку світу. Не важливо місце проживання, стать, вік, головне - професіоналізм і бажання підкорити нові обрії.

Дата: 2017-12-10 Читати далі
Фото - Стажування і робота в сільському господарстві в Швеції

Стажування і робота в сільському господарстві в Швеції

Стажування в Швеції - новий напрямок ZRFA для роботи і навчання в сільськогосподарській сфері. Приїхавши до Швеції, студенти можуть не тільки заробити, а й познайомитися з новою країною, відпочити і помандрувати.

Дата: 2017-12-08 Читати далі
Фото - Стажування і робота в Австралії в сільському господарстві

Стажування і робота в Австралії в сільському господарстві

Австралія вабить багатьох своєю величною природою, екзотичними тваринами, розвиненою економікою і високим рівнем життя. Відмінна новина полягає в тому, що студенти з України можуть пройти стажування в цій країні в сфері сільського господарства.

Дата: 2017-12-03 Читати далі
Фото - Стажування і робота на фермах в Швеції

Стажування і робота на фермах в Швеції

Швеція - це невелика, але дуже приваблива країна з неймовірно чистою екологією, відмінним соціальним захистом громадян та високими заробітками, що робить її однією з країн з найбільшою тривалістю життя. Як щодо практики в Швеції?

Дата: 2017-12-01 Читати далі
Фото - Сільське господарство в Данії

Сільське господарство в Данії

Традиційне для Данії рибальство - далеко не єдиний прибутковий сектор в сільському господарстві. У статті розберемось, в яких напрямках зайняті данці.

Дата: 2017-11-26 Читати далі
Фото - Як швидко вивчити англійську, щоб отримати роботу

Як швидко вивчити англійську, щоб отримати роботу

До сих пір сумніваєтеся, чи вистачить знань англійської, щоб відправитися на агро стажування за кордон? Якщо це єдине побоювання, тоді видихніть. Сьогодні швидко вивчити англійську може кожен, хто щиро цього прагне.

Дата: 2017-11-24 Читати далі
Фото - Перспективи стажування за кордоном

Перспективи стажування за кордоном

Інтерес до агро стажувань за кордоном зростає дуже швидко. Причина цього - перспективи, які відкриваються перед учасниками обмінних програм. Крім тих, які лежать на поверхні і в першу чергу спонукають поїхати за кордон, є більш глибинні і стратегічні.

Дата: 2017-11-20 Читати далі