Статті про стажування за кордоном від ZRFA - сторінка № 3

Статті

Фото - Стажування на свинофермі

Стажування на свинофермі

Станьте учасником однієї зі стажувальних програм від ZRFA. Стажування за кордоном - це по суті добре оплачувана робота на фермах в Європі за обраним напрямом. Крім цього, така практика передбачає культурний обмін і перейняття передового досвіду.

Дата: 2017-11-19 Читати далі
Фото - ТОП-5 програм агро стажування в Європі

ТОП-5 програм агро стажування в Європі

Студенти сільськогосподарських вузів мають чудову нагоду стати учасниками обмінних програм за кордоном. Існують різні напрямки стажувань в Європі та інших континентах. Розглянемо найпопулярніші з них.

Дата: 2017-11-18 Читати далі
Фото - Стажування в магазинах Work and Travel USA

Стажування в магазинах Work and Travel USA

Стажування за кордоном в маркетах від Міжнародного центру агро стажувань ZRFA - цікава програма для студентів і відмінна можливість отримати досвід роботи за кордоном і завести багато друзів. Кожен може підібрати поїздку за своїм смаком.

Дата: 2017-11-14 Читати далі
Фото - Стажування на загальних вакансіях Work and Travel USA

Стажування на загальних вакансіях Work and Travel USA

Існують цікаві програми стажування на загальних вакансіях для студентів в Америці від ZRFA - кожен може підібрати поїздку за своїм смаком. Такі стажування - це завжди маса вражень, цікава робота і неймовірна кількість красивих фотографій!

Дата: 2017-11-09 Читати далі
Фото - Стажування в ресторанах Work and Travel USA

Стажування в ресторанах Work and Travel USA

Стажування за кордоном в ресторанах від Міжнародного центру агро стажувань ZRFA - відмінна можливість завести багато друзів познайомитися з іншою культурою і заробити. Обмін студентів - популярне заняття в США, яке дійшло нарешті і до нас.

Дата: 2017-11-05 Читати далі
Фото - Стажування в парках розваг Work and Travel USA

Стажування в парках розваг Work and Travel USA

Стажування за кордоном в парках розваг від Міжнародного центру агро стажувань ZRFA - відмінна можливість отримати досвід роботи за кордоном, побачити нові країни, підтягнути іноземну мову, познайомитися з іншою культурою і завести багато друзів.

Дата: 2017-11-01 Читати далі
Фото - Середня зарплата в Німеччині за спеціальностями

Середня зарплата в Німеччині за спеціальностями

Німеччина посідає п'яте місце за рівнем доходу, а також загальним рівнем життя серед європейських країн. У населення високі професійні навички в різних сферах економіки. Це обумовлює гідну зарплату, а також соціальні гарантії.

Дата: 2017-10-31 Читати далі
Фото - Середня зарплата в Австралії за спеціальностями

Середня зарплата в Австралії за спеціальностями

Високий рівень життя, якісна освіта, соціальний захист, надійна пенсійна система, обов'язкове медичне страхування - все це незмінні атрибути високорозвиненої Австралії.

Дата: 2017-10-31 Читати далі
Фото - Середня зарплата в Данії за спеціальностями

Середня зарплата в Данії за спеціальностями

Королівство Данія - європейська держава, чия економіка розвинена дуже високо. Завдяки цьому Данія є однією з перших країн Європи за розміром середніх заробітних плат.

Дата: 2017-10-31 Читати далі
Фото - Середня зарплата в США за спеціальностями

Середня зарплата в США за спеціальностями

Сполучені штати Америки - країна можливостей і життєвих перспектив. Привабливий рівень заробітку вабить трудових мігрантів з усього світу. Тому континент вважається одним з перших за кількістю закордонних працівників.

Дата: 2017-10-30 Читати далі
Фото - Середня зарплата в Швеції за спеціальностями

Середня зарплата в Швеції за спеціальностями

Стабільність і впевнений розвиток - те, що в першу чергу асоціюється зі Швецією. Це високі соціальні стандарти, розвинена і міцна економіка, ринок праці, передові технології і просто щасливі і задоволені життям громадяни.

Дата: 2017-10-27 Читати далі
Фото - Скільки заробляють в Данії

Скільки заробляють в Данії

Данія - одна з країн Європейського Союзу з високим рівнем розвитку. Жити і трудиться тут мріють багато іноземних громадян. Тож не дивно, адже економіка країни стрімко розвивається. Інфляція та рівень безробіття дуже низькі.
Дата: 2017-09-28 Читати далі
Фото - Потрібні спеціальності в США

Потрібні спеціальності в США

Америка - одна з найбільш розвинених країн світу. Її економіку формує, зокрема, ринок праці. Будь-яка робота тут оплачується на достатньому рівні, щоб забезпечити собі нормальне життя. Цей фактор привертає увагу мігрантів з багатьох країн світу.
Дата: 2017-09-21 Читати далі
Фото - Скільки заробляють в США

Скільки заробляють в США

США вважається однією з передових країн світу в багатьох аспектах. Відповідно, рівень заробітної плати тут дуже високий. Це приваблює багатьох заробітчан з-за кордону. Щоб американська мрія стала реальністю, варто розібратися, скільки заробляють в Америці в різних професіях.
Дата: 2017-09-16 Читати далі
Фото - Як знайти роботу в Німеччині

Як знайти роботу в Німеччині

Німеччина - це яскрава представниця країн з швидко зростаючою економікою, розвинутою інфраструктурою і дуже високим рівнем життя. У світі вона відома як лідер у багатьох промислових і технологічних сферах.
Дата: 2017-09-08 Читати далі
Фото - Як знайти роботу у Швеції

Як знайти роботу у Швеції

Швеція все більше привертає увагу туристів, іммігрантів та охочих знайти хорошу роботу з гідною оплатою. Останній аспект часто є ключовим, по якому зупиняють вибір на Швеції.
Дата: 2017-09-04 Читати далі
Фото - Як знайти роботу в Канаді

Як знайти роботу в Канаді

У всі часи Канада особливо приваблювала українців. Багато відвідують країну з метою подорожі та знайомства з культурою. Інші виїжджають, щоб знайти привабливу роботу. Окрему категорію складають охочі іммігрувати. Не дивно, адже в Канаді одна з найбільших українських діаспор.
Дата: 2017-09-01 Читати далі
Фото - Як знайти роботу в США?

Як знайти роботу в США?

Сполучені Штати Америки привертають мігрантів з усього світу своєю економічною та політичною стабільністю, яка вважається запорукою гідного рівня життя та високої заробітної плати.
Дата: 2017-07-29 Читати далі
Фото - Вартість проживання в Німеччині?

Вартість проживання в Німеччині?

Німеччина була і залишається одним з найбільш привабливих варіантів для навчання, роботи і життя загалом. Країна з розвиненою економікою, гідними зарплатами та лояльним ставленням до приїжджих.
Дата: 2017-07-25 Читати далі
Фото - Як оформити біометричний паспорт: інструкція

Як оформити біометричний паспорт: інструкція

З 11 червня 2017 роки українці отримали можливість перетинати кордони країн ЄС без отримання візи. Однак безперешкодно їздити в країни Шенгенської зони, зможуть лише власники біометричних паспортів.

Дата: 2017-07-24 Читати далі