Адміністративний внесок в країнах стажування | Статті ZRFA

Адміністративний внесок в країнах стажування

Лого www.zrfa.com.ua


Всі учасники обмінних програм після виїзду за кордон стикаються з адміністративним внеском. Він присутній у всіх державах і утримується із заробітної плати стажера. Що це за плата і який її розмір в різних країнах, компанія ZRFA розповідає в цій статті.

Що таке адміністративний внесок?

Адміністративний внесок - це обов'язкова плата за програму, яка стягується в країні проходження стажування. Вона покриває адміністративні витрати, понесені під час реєстрації, транзакції тощо. Іноземні організації-координатори, які приймають стажерів, - це державні та неприбуткові установи. Тому їх держава стягує так зване мито зі стажерів і трудових мігрантів. З цього мита оплачується зарплата і офісні витрати координаторів приймаючої сторони.

Розмір цього внеску в кожній країні різний. Також може відрізнятись процедура його утримання з доходу. У деяких державах він стягується щомісячно із заробітної плати протягом 6 місяців, 1 року або 1,5 року. В інших - може бути сплачений за два місяці роботи.

 карта.png

Розглянемо, яка сума утримується в таких країнах агро стажування:

Данія

Ця держава встановила адміністративну плату на рівні 5   000   DK (670 Євро). Вона утримується протягом 2-3 місяців. Середня місячна заробітна плата, яку отримує учасник агро стажування, - від 11   400   крон (1   535 Євро). Таким чином, обов'язковий внесок не суттєво позначиться на фінансовому становищі стажера.

Варто враховувати, що чим довшим є термін перебування за кордоном, тим більше можливостей поліпшити фінансове становище.

 данія.png

Швеція

Уряд цієї держави нараховує адміністративний внесок в залежності від терміну перебування в країні. Для тих, чия програма триває 6 місяців, він становить 6   000   SEK (600 Євро). За 12 місяців стягується 11   000   SEK (1   100 Євро). Ці суми виплачуються протягом усього терміну перебування, тобто за 6 міс. або 1   рік.

США

Одна з найбільш розвинених і популярних серед студентів країн. Тут адміністративна плата одна з найвищих. Вона становить 1   200   $ (включаючи 600   $ за орієнтацію на початку стажування). Також учасник оплачує річну страховку в розмірі 1020   $. Ці суми стягуються протягом 1   року.

Не варто засмучуватись таким розмірам обов'язкових виплат. Рівень доходів в США майже непомітно покриє ці витрати. А для тих, хто націлений на максимальне поліпшення свого фінансового становища, є over time, який оплачується дорожче.

 time-sheet.png

Швейцарія

Сума адміністративних витрат в даній державі залежить від тривалості перебування учасника. Якщо обмінна програма розрахована на 4 місяці, то потрібно заплатити 750   $. Якщо на 12 місяців   - 1   500   $. Стягується вона, відповідно, протягом 4 або 12 місяців.

Середня місячна зарплата в залежності від напрямку агро стажування становить від 900   $ до 1   500   $.

Австралія

Особливість правил в цій країні в тому, що адміністративні витрати оплачуються в Україні після отримання контракту. Це одноразова сума і становить вона 1   000   $.

Середній дохід в Австралії дорівнює 12   доларам США за годину. При 8-годинному робочому дні та 5-денному робочому тижні стажер може заробити близько 2   000   $ на місяць.

 австралія.png

Німеччина

Плата також вноситься в Україні після приходу контракту. Вона одноразова і становить 550 Євро не залежно від терміну перебування в країні. Щомісячна стипендія в середньому дорівнює 735 Євро.

Які б не були розміри обов'язкових внесків, вони завжди стають для стажера практично не помітними. Прибуття в нову країну, в першу чергу пов'язано з яскравими емоціями, незабутніми враженнями, цікавою роботою і новими знайомими. Крім того, інформаційну підтримку щодо всіх правил і плат завжди надають координатори, роботодавець і команда ZRFA.

Ми з Вами на зв'язку 24/7 у будь-якій точці світу.

Дата публікації:

Дивіться також