Агро стажування - що це таке? | Статті ZRFA

Агро стажування - що це таке?

Лого www.zrfa.com.ua

Агро стажування - найкраща альтернатива Work&Travel!

Програма Work&Travel занадто дорого коштує? У когось з Ваших знайомих був негативний досвід поїздки? Або Ви не відповідаєте вимогам? Не впадайте у відчай! У випускників інститутів аграрного спрямування, а також студентів зі знанням англійської мови є чудова можливість пройти практику за своєю спеціальністю за кордоном, стати висококласним фахівцем з досвідом роботи в сфері сільського господарства та готельно-ресторанної справи в країнах Європи, а також в Америці, Канаді, Австралії. Молодіжними програмами займаються багато компаній, одна з яких - ZRFA. Співробітники мають великий досвід в цій сфері, оскільки компанія працює з 1994 року. За цей час вони збудували партнерські відносини з багатьма зарубіжними організаціями, відкривши тим самим двері молодим людям до багатьох країн світу.

В чому суть агро стажувань?

Що стосується аграрного спрямування, то стажери компанії ZRFA працюють, як правило, на одній з ферм або на якомусь підприємстві. Ті, хто вибрав туризм і готельно-ресторанну справу, працює в готелях Німеччини. Вони отримують хорошу плату за свою працю. Проживання - за контрактом, харчування - за свій рахунок.

тепличное хозяйство

Такі стажування відкривають молодим людям великі перспективи на майбутнє, адже фахівці з міжнародним досвідом потрібні за кордоном і на батьківщині. Багато учасників програм після повернення додому отримали хорошу роботу з високою зарплатою, почали власний бізнес або купили на зароблені кошти те, про що давно мріяли.

Такі молодіжні програми допомагають набути не тільки професійного досвіду, а також звичайного життєвого досвіду, необхідного всім дорослим людям. Адже Вам доведеться перебувати від 6 місяців за кордоном, далеко від дому. Крім того, дуже цікаво познайомитися з культурою та звичаями приймаючої країни в щоденних умовах, познайомитися з новими людьми та нарешті подолати мовний бар'єр!

Чим займаються стажери?

Ставши учасником агро програми, Ви будете займатися одним з напрямків:

 • тваринництвом,
 • птахівництвом,
 • польовими роботами,
 • вирощуванням різноманітних рослин та квітів,
 • обслуговуванням сільськогосподарської техніки,
 • садово-парковими господарством.

полевые работы

Якщо Ви поїдете на практику в один з готелів Німеччини, Вам доведеться:

 • оформляти зали для банкетів та урочистих подій;
 • зустрічати гостей;
 • займатися кейтерингом;
 • організовувати харчування на виїзних заходах.

Брати участь у програмі можуть молоді люди віком від 18 до 32 років (залежно від країни). Також потрібно мати відповідну освіту та базовий рівень володіння англійською мовою. Зверніть увагу, ті що бажають поїхати на стажування в Данію повинні в обов'язковому порядку здати іспит КЕТ на рівень А2. При цьому компанія ZRFA готова взяти на себе всі витрати, які стосуються його здачі, якщо кандидат:

 1. Укладе договір з ZRFA для участі в програмі в Данії.
 2. Зареєструється на іспит через освітній центр WinWin.
 3. Успішно складе іспит.
 4. Підпише контракт з датською організацією на стажування.
 5. Отримає візу.

Важливо володіти іноземною мовою хоча б на базовому рівні, щоб під час стажування Ви могли розуміти роботодавця та інших людей.

На закінчення

стажировка за границей

Можливо, робота на фермі не дуже приваблює. Однак подумайте про ті можливості, які відкриває агро стажування! За час поїздки Ви безумовно вийдете за рамки звичного, значно покращите розмовну англійську, заведете цінні знайомства, зможете набути професійний та життєвий досвід, а також заробите достатньо грошей для втілення своєї мрії. Стажування за кордоном зробить Вас самостійною, повною нових вражень та досвідом людиною, що позитивно вплине на все Ваше життя!

Дата публікації: 05.04.2017

Дивіться також