Іміграція в Данію | Статті ZRFA

Іміграція в Данію

Лого www.zrfa.com.ua

Королівство Данія - одна з високорозвинених країн ЄС. Тут не тільки неабиякий соціальний рівень, постійна економічна стабільність, а й якісна система освіти з хорошими перспективами працевлаштування. Для тих, хто проходить стажування, а також робочим, фахівцям, підприємцям і тим, хто маэ ВНП держава надає значні перспективи для подальшого розвитку.


 

Хто може отримати вид на проживання в Данії

Законодавство країни передбачає отримання ВНП громадянами інших країн. Існує кілька варіантів його оформлення. Одним з них є перебування на території Данії протягом 3-х і більше місяців (за винятком сезонної роботи). Отримати такий дозвіл можна, якщо Ви:

  • маєте легальну роботу;
  • вчитеся або проходите студентське стажування;
  • зареєстрували тут підприємницьку діяльність;
  • проводите інвестиції в економіку країни.

 канал

Кандидату надається первинний дозвіл. Після його закінчення, а також за умови безперервного проживання в країні, ВНП можуть продовжити ще на один рік. Після закінчення цього терміну можна подати заявку на легальне перебування тривалістю в 7 років, а далі стати претендентом на отримання громадянства.

Крім того, кожен може спробувати долю і подати заявку на Green Card. Можливо, громадянство в Данії вдасться виграти!

 канал2

Переваги ПМП в Данії

Претендувати на постійне місце проживання можуть громадяни інших країн при відповідності деяким вимогам. Зазвичай, статус ПМП можуть отримати люди, які знаходяться в близьких відносинах з тим, хто постійно проживає в країні. Близькими родичами вважаються подружжя, діти, які не досягли повноліття, а також батьки 60-річного віку і вище, хто не має інших близьких родичів.

Статус ПМП дозволяє отримати безкоштовне медичне страхування. Така страховка захистить від медичних витрат, в числі яких - народження дитини, а також різні операції. Що важливо, ця мед. страховка діє на території інших країн ЄС.

Карта ПМП також має ряд інших переваг. Серед них, наприклад, безкоштовні заняття з вивчення данської мови або можливість відкрити візу в іншу державу лише за добу.

 площа

Офіційне працевлаштування в Данії

Однією з можливостей легального перебування в країні є офіційне працевлаштування, навчання або студентське стажування. Компанія ZRFA надає можливість пройти оплачуване стажування в Данії. Тривалість програми може бути різною: від 6-ти до 12-ти місяців.

Стажування в Данії передбачає легальну роботу на підприємстві. З іноземним співробітником підписується контракт, в якому вказано графік, обов'язки, умови праці, заробітна плата, відпустка та інші деталі.

Ми пропонуємо стажування в аграрному секторі країни. Сільське господарство в Данії розвинене дуже високо. Тому зайнятість в даному напрямку престижна і гідно оцінюється. Основними видами роботи в аграрному секторі є: тваринництво (ВРХ, свинарство), птахівництво (кури, гуси, качки), тепличне господарство (овочі, квіти), хутрові ферми, польові роботи, лісові господарства та ін.

 7018

Для того, щоб стати учасником обмінної програми від ZRFA, необхідно відповідати деяким умовам. Основні з них такі:

  • вік від 19 до 29 років;
  • знання англійської на рівні А2 (мати сертифікат КЕТ);
  • водійське посвідчення - вітається.

Дізнатися більше про практику, а також про вартість, візі і інші деталі можна на сторінці сайту .

Подайте заявку на участь в оплачуваному стажуванні в Данії, скориставшись контактами на сайті , в офісі, телефоном або в соціальних мережах. Бажаємо Вам виконання задуманих планів і відмінних вражень від перебування за кордоном!

Дата публікації: 01.06.2018

Дивіться також