Як швидко вивчити англійську, щоб отримати роботу | Статті ZRFA

Як швидко вивчити англійську, щоб отримати роботу

Лого www.zrfa.com.ua

До сих пір сумніваєтеся, чи вистачить знань англійської, щоб відправитися на агро стажування за кордоном ? Якщо це єдине побоювання, тоді видихніть. У вас все вийде! Сьогодні швидко вивчити англійську може кожен, хто щиро цього прагне. Що для цього потрібно, радимо в статті.

Нездатних до мови - немає!

Деякі люди вважають, що просто не здатні до вивчення іноземної мови. Цим самим вони виправдовують свою лінь. Адже вивчили якось рідну мову. Отже і іноземну, якщо вона дійсно потрібна, вивчити вийде! З цього і почнемо: визначте мету, для якої потрібно здолати англійську.

Якщо Ви будете чітко розуміти і навіть уявляти, в якій обстановці будете розмовляти, то прийти до мети буде простіше. Більш того, якщо ця мета настільки велика і важлива для Вас, якщо Ви засинаєте і прокидаєтеся з думкою про неї, а все інше стає другорядним, то знайдуться будь-які способи її досягнення!

Найелементарніша мета - це розуміти роботодавця, колег, друзів, туристів, нових знайомих і легко з ними спілкуватись. Робота за кордоном потребує середнього рівня знань. Отримати його за короткий період часу можна, докладаючи такі зусилля.

 we speak.png

Розминаємося перед вивченням

Подібно до того, як в спорті ми робимо розминку перед навантаженням, так і перед розумовими заняттями варто підготуватися. Якщо ці вправи будуть ще й веселими, то час вивчення англійської пролетить із задоволенням. Ось кілька цікавих варіантів для розминки перед важкою артилерією:

 перспектіва.png

 1. Словниковий запас.

Згадайте слова, які найчастіше використовуються в обраній темі. Наприклад, які питання і відповіді звучатимуть у візовому центрі. Або на співбесіді з роботодавцем.

 2. Граматика.

Подумайте про час, в якому потрібно спілкуватися в обраній Вами темі. Якщо це бесіда з консулом, швидше за все, він запитає про майбутнє - чим Ви плануєте займатися за кордоном. Також про сьогодення - де Ви навчаєтесь. Можливо, про минуле - чи були Ви раніше в інших країнах і який маєте досвід. Повторіть основні правила граматики і часів. Краще висловитися просто і правильно, ніж складно і з помилками.

 3. Заспівайте пісню в оригіналі.

Вона допоможе розслабитися і налаштуватися на "хвилю" англійської. Це повинна бути композиція, яку Ви знаєте і сенс якої розумієте. Така вправа допомагає включити творчі центри мозку. І в процесі бесіди Ви підсвідомо будете підбирати відповідні слова.

 мікрофон.png

 4. Напишіть абзац англійською.

Мозок краще засвоює і запам'ятовує інформацію через фізичні дії, наприклад написання. Крім того, це допоможе відновити словниковий запас.

 5. Тисяча слів.

Відома англійська приказка говорить: "A picture is worth a thousand words". Дослівно можна перекласти, як "Картина гідна тисячі слів". Саме опис картини, пейзажу, людини та ін. дуже розвиває уяву і тренує творчість. Якщо робити це іноземною мовою, поліпшується словниковий запас, а мова стає художньою.

Повторення мати навчання!

Намагайтеся щодня виділяти час для англійської. Навіть кілька хвилин на день будуть ефективнішими, ніж довге заняття раз на тиждень. Якщо Ваша англійська активна і завжди на думці, на слуху, то звикнути до неї набагато простіше. Нові слова запам'ятовуватимуться набагато легше.

Знайдіть друга, який також прагне підкорити мову. Домовтеся обговорювати будь-які теми тільки англійською. Якщо не знаєте слово, опишіть його будь-яким способом, щоб співрозмовник зрозумів. У таких ситуаціях мозок напружується і намагається вийти з ситуації, що склалась. Він тренується і в майбутньому мовний бар'єр долається легко.

 застолье.jpg

Чим більше методів використовувати у вивченні, тим продуктивнішим воно стає. Головні з них:

  • словниковий запас;
  • граматика;
  • говоріння;
  • читання;
  • писання.

Кожен з них використовуйте в ігровій формі і навчання буде легким і веселим.

Індивідуальну програму з урахуванням знань розробляє репетитор. Також існує багато прискорених курсів із освоєння мови. Крім того, простір інтернету пропонує безліч навчальних відео, додатків та ігор.

Щоб визначити існуючий рівень знань англійської, пройдіть експрес-тест на нашому сайті . Можливо, Ви без додаткової підготовки зможете скласти іспит КЕТ.

Компанія ZRFA бажає приємного вивчення і приголомшливих вражень від подорожей!

Дата публікації: 24.11.2017

Дивіться також