Як знайти роботу в Німеччині | Статті ZRFA

Як знайти роботу в Німеччині

Лого www.zrfa.com.ua

Німеччина - це яскрава представниця країн з швидко зростаючою економікою, розвинутою інфраструктурою і дуже високим рівнем життя. У світі вона відома як лідер у багатьох промислових і технологічних сферах. Наприклад, в області імпорту товарів вона посідає третє місце. Не відстає в розвитку і соціальна частина. Держава надає безкоштовну вищу освіту, активно займається охороною навколишнього середовища і пишається універсальною системою охорони здоров'я. Про популярність Німеччини серед претендентів на роботу свідчить наступний факт. Країна посідає друге місце в світі за темпами імміграції (після Сполучених Штатів Америки).

Що потрібно для роботи в Німеччині?

У першу чергу, навички роботи в своїй спеціальності. В країні цінують професіоналів і оплачують їхню працю гідно. Існує внутрішня конкуренція між шукачами-резидентами країни. Щоб отримати гарну посаду треба володіти високими вміннями і документальними підтвердженнями. Офіційним підтвердженням можуть бути дипломи міжнародного зразка, рекомендаційні листи тощо.

Ще однією максимально важливою складовою є знання мови. Шанси на отримання вакансії пропорційно збільшуються з рівнем знання німецької. Якщо з державною мовою справи кепські, то знання англійської повинні бути на хорошому рівні. В іншому випадку, знайти тут високооплачувану роботу буде складно. Менш жорсткі умови до володіння мовою висуваються для кандидатів по сільськогосподарському напрямку. Звичайно, знання технологій роботи на німецькій тут обов'язкові. В іншому роботодавці можуть бути більш поблажливі.

Сільське господарство країни

Як і в багатьох інших галузях сільське господарство, Німеччини знаходиться на високому рівні. Вона виготовляє найбільшу кількість молока в Європейському Союзі. А з експорту зерна і продукції тваринного походження займає друге місце після Франції.

работа в сельском хозяйстве

Особливістю країни, в цьому сегменті, є перевага сімейних ферм малого розміру. Але навіть з ними Німеччина займає провідні позиції у виробництві продукції. Фермерство в країні підтримується і вважається прибутковою справою. Такі фактори не можуть не приваблювати закордонних працівників. Найбільш популярними напрямками роботи іноземних громадян в сільському господарстві є наступні:

  • робота з великою рогатою худобою;
  • свинарство;
  • птахівництво тощо.

Перший напрямок займає одну з ключових ролей, дає майже 70% продукції в галузі (велику роль грає молоко). Свинарство також дуже популярне і забезпечує країну свининою на 4/5 частки. Якщо для розведення великої рогатої худоби необхідні спеціальні умови, то свинарством і птахівництвом займаються практично рівномірно по регіонах. Для останнього не суттєві природні умови.

стажировка на свинофермах Германии

Де шукати роботу?

Є різноманітні сайти і форуми для пошуку роботи. В цій справі потрібні гарні знання німецької, оскільки оголошення на біржі праці розміщені на рідній мові. Під час розгляду вакансії враховуйте досвід роботодавця з наймом іноземних кандидатів. Після проходження співбесіди та укладання договору про роботу за кордоном, Вам доведеться підготувати інші документи для офіційного виїзду до Німеччини. Точність в цій справі, особливо для Німеччини дуже важлива. Допомога з організацією, відправленням і чіткий контроль за правильністю найму на роботу забезпечує Міжнародний Центр Агро Стажувань ZRFA. Довірте старт Вашої кар'єри професіоналам. Забезпечте собі цінний досвід роботи в передовій європейській країні.

Дата публікації: 08.09.2017

Дивіться також