Як знайти роботу в Канаді | Статті ZRFA

Як знайти роботу в Канаді

Лого www.zrfa.com.ua

У всі часи Канада особливо приваблювала українців. Багато відвідують країну з метою подорожі та знайомства з культурою. Інші виїжджають, щоб знайти привабливу роботу. Окрему категорію складають охочі іммігрувати. Не дивно, адже в Канаді одна з найбільших українських діаспор. Рівень життя і можливості приваблюють до себе багатьох мандрівників. Для тих, хто зупинив свій вибір на працевлаштуванні в Канаді, ми склали корисні рекомендації.

Необхідні документи

Різні роботодавці можуть ставити свої умови для стажерів. Не дивлячись на це, є загальне зведення документів, які необхідно підготувати в будь-якому випадку. Серед них:

  • трудовий договір або job offer (запрошення на місце роботи, яке надсилає роботодавець);
  • сертифікат Міністерства праці Канади (свідчить про законність трудової діяльності роботодавця і його можливості набирати на роботу іноземних співробітників);
  • трудова книжка (та інші документи, які підтверджують досвід роботи в даній спеціальності: рекомендаційні листи, диплом та ін.);
  • сертифікат міжнародного зразка, який вказує рівень знання англійської мови (IELTS, TOEFL або інші в разі потреби);
  • в окремих випадках - медична довідка (якщо цього вимагає специфіка роботи).

Де шукати українцю роботу в Канаді?

Один з головних документів, що дозволяє виїхати в країну, це job offer. Знайти роботодавця самостійно можна на спеціальних порталах з пропозиціями про роботу. Зв'язавшись з ним, можна пройти дистанційну співбесіду і домовитися про трудовий договір. В даному питанні існує багато ризиків. Деякі "роботодавці" можуть вимагати певну суму за job offer, а потім зникнути. Щоб не потрапити на хитрощі махінаторів, довірте пошук роботи спеціальній фірмі. Вона співпрацює з перевіреними роботодавцями і надасть гарантії, що кошти будуть спрямовані за призначенням.

стажировка в Канаде

Що цінують канадські роботодавці?

У Канаді дуже вимогливі до досвіду роботи. При наборі іноземних працівників ця умова завжди враховується. Іноді краще мати досвід в суміжній спеціальності, ніж не мати взагалі. Якщо Ви опинилися в Канаді і шукаєте роботу, погоджуйтесь на посаду навіть з малою заробітною платою. Залишити її можна в будь-коли. У цьому випадку, Ви отримаєте цінний досвід, а також паралельно зможете розглядати інші вакансії. Ще одна важлива умова - знання англійської. Для проходження співбесіди іноземним кандидатам потрібно надати сертифікат міжнародного зразка про рівень володіння мовою.

работа в Канаде

Які сільськогосподарські напрямки популярні в Канаді?

Сільське господарство в Канаді - це дуже успішне і прибуткове заняття. В цьому сегменті зайнята велика частина населення. Фермери облаштовують робочі місця сучасною технікою, що мінімізує людську працю. Найбільш популярними напрямками в цій сфері є:

  • робота з великою рогатою худобою;
  • свинарство;
  • роботи в полі;
  • рибні ферми.

Під час пошуку роботи в Канаді пам'ятайте про менталітет жителів. Це досить спокійні та врівноважені люди. Великою складовою всієї життєдіяльності є так званий "fun". Важливо, щоб такі риси роботодавець побачив і у Вас. Не нервуйте і все у Вас вдасться! Повністю розслабитися і бути впевненим в отриманні хорошої пропозиції роботи в Канаді можна з Міжнародним Центром Агро Стажувань ZRFA. Ми співпрацюємо з багатьма канадськими роботодавцями за різними напрямками. Підберемо ідеальні умови для Вас!

Дата публікації: 01.09.2017

Дивіться також