Як знайти роботу у Швеції | Статті ZRFA

Як знайти роботу у Швеції

Лого www.zrfa.com.ua

Швеція все більше привертає увагу туристів, іммігрантів та охочих знайти хорошу роботу з гідною оплатою. Останній аспект часто є ключовим, по якому зупиняють вибір на Швеції. Це розвинена європейська країна з високим рівнем життя. Тут можна отримати неабиякий досвід по своїй спеціальності, а також гідну винагороду. Робота в Швеції має багато інших переваг, крім фінансової стабільності та отримання професійного досвіду. Вільний від роботи час люди присвячують подорожам по країні, знайомству з дивовижною культурою, історією та неймовірними архітектурними пам'ятками.

Що цінують роботодавці Швеції?

Менталітет шведів відрізняється доброзичливістю, вихованістю та повагою без розбору на національності. Заручитися підтримкою роботодавця не складно. Звичайно, при цьому необхідно відповідати його вимогам. Якщо Ви замахнулися на престижну посаду, то крім професіоналізму також будуть потрібні й високі знання шведської мови. Тут дуже цінуються співробітники вузького профілю. Для тих, хто зупинив вибір на одному з сільськогосподарських напрямків, вимоги роботодавців спрощені. Наприклад, достатньо володіти розмовною англійською, перевага мати освіту аграрного університету і досвід роботи на суміжній фермі або підприємстві. Роботодавці лояльно ставляться до іноземних працівників. Вони проводять співбесіди, визначають досвід, навички та обговорюють умови праці. Терміни роботи теж обговорюються заздалегідь. Фермеру або директору підприємства важливо найняти працівника на обумовлений період і бути впевненим у виконанні плану. Часто кандидату пропонують випробувальний термін, щоб пересвідчитися у його кваліфікації. Для іноземних працівників найбільш популярною тривалістю роботи є:

 • 6 місяців;
 • 1 рік;
 • 1,5 року.

Це саме той термін, який передбачає програма стажування на аграрних підприємствах за кордоном. По індивідуальних домовленостях з роботодавцем можливі коригування. Дуже часто стажери за час роботи зав’язують дружні стосунки з фермером і повертаються знову.

стажировка в Швеции

Популярні напрямки роботи

Географічно територія країни покрита горбистими ландшафтами та хвойними лісами. Північну частину займає тундрова територія. Південна і центральна частини дуже сприятливі для землеробства. У зв'язку з рельєфними відмінностями, сільське господарство країни дещо відрізняється регіонально. В сукупності в Швеції популярні такі напрямки:

 • свинарство;
 • робота з великою рогатою худобою;
 • птахівництво;
 • польові роботи;
 • хутрові ферми;
 • тепличне господарство;
 • лісові підприємства;
 • садово-паркові господарства.

пушные фермы в Швеции

Де шукати роботу в Швеції?

Існують різні портали, на яких розміщуються пропозиції праці. Варто враховувати великий ризик співпраці з незнайомцями в інтернеті. Відомо багато випадків недобросовісних "роботодавців", метою яких є зовсім не надання хороших умов в обмін на Вашу спеціалізацію. Крім того, самостійна підготовка до виїзду за кордон пов'язана з довгостроковою рутиною в підготовці необхідних документів і висновку домовленостей. Перевірений і гарантований шлях - це допомога організації, що відправляє громадян на оплачуване стажування в інші країни. Міжнародний Центр Агро Стажувань ZRFA надає комплексну послугу відправки стажера за кордон, підтримку упродовж усього періоду перебування, а також наступні консультації щодо пов'язаних зі стажуванням питань. Вибирайте успішний і надійний старт для своєї кар'єри!

Дата публікації: 04.09.2017

Дивіться також