Як поїхати Au Pair за кордон? | Статті ZRFA

Як поїхати Au Pair за кордон?

Лого www.zrfa.com.ua
Як поїхати Au Pair за кордон?

Au-Pair: що це?

Au-Pair є міжнародною програмою обміну, в рамках якої хлопець або дівчина живе упродовж одного року в обраній країні, в сім'ї. Мета програми - знайомство з іншою культурою. Сім'я повинна познайомити учасника програми з традиціями своєї країни, культурними цінностями, забезпечити мовні курси. Учасник погоджується допомагати з дітьми та виконувати нескладні домашні обов'язки (накривати на стіл, прибирати в кімнаті, допомагати молодшим складати свої речі тощо) - все те, що ми робимо в своїх сім'ях.

в парке.jpg

Що потрібно від Au-Pair та сім'ї? Які права має кожна сторона?

Сім'я, яка приймає Au-Pair зобов'язана оплачувати йому/їй витрати на дорогу до місця, де проводяться мовні курси, а також щомісяця давати гроші на особисті витрати (приблизно 260-600 €). Крім цього, сім'я зобов'язана сплатити відпустку учаснику програми (від 2-х до 4-х тижнів). Au-Pair зобов'язаний допомагати приймаючій сім'ї доглядати за дітьми, виконувати доручення (в рамках програми), ходити на курси іноземної мови, ділитися культурним досвідом своєї країни. Учасник має право не працювати більше 30 годин на тиждень, а також на вихідних, на свій розсуд розпоряджатися кишеньковими грошима, самостійно подорожувати по завершенні програми. Крім цього, молоді люди можуть змінити сім'ю, якщо вона порушує умови програми.

Чому молоді люди беруть участь в Au-Pair?

Для молодих людей, які ще навчаються у вищому навчальному закладі або вже закінчили його, Au-Pair надає деякі можливості:

  • вивчити іноземну мову або вдосконалити англійську (при подорожі в США);
  • відкласти гроші на подорожі або для інших цілей;
  • краще пізнати культуру країни, що приймає, позбутися страху комунікації, поліпшити навички роботи з дітьми;
  • подорожувати.

в парке-2.jpg

Які можуть бути труднощі?

Для приймаючої сім'ї прийняти іноземця для нагляду за дітьми та виконання нескладної роботи по дому набагато дешевше, ніж найняти няню зі своєї країни. До того ж, сім'я отримує пільги на оплату податків, які за кордоном чималі. Також, звичайно, грає роль культурного обміну - знайомство з іншою культурою, традиціями. Проте, часто буває так, що сім'я може порушувати умови програми. Наприклад, просити Au-Pair виконувати більш складну роботу (доглядати за садом, чистити басейн, допомагати з ремонтом гаража тощо), часто залишати з дитиною вечорами і т.д. Бувають випадки, коли в родині просто з ворожістю ставляться до Au-Pair (мало спілкуються, роблять багато зауважень, підвищують голос). З усіма цими речами можна зіткнутися не тільки при самостійному пошуку сім'ї, але й при співпраці з компанією, яка займається такими програмами. Різниця тільки в тому, що в другому випадку співробітники фірми, через яку Ви поїхали, зобов'язані залагодити питання з цією сім'єю і знайти для Вас нову.

Що краще: Au-Pair або стажування за кордоном?

В кожній програмі є свої плюси і мінуси. Можливостей поїхати за кордон для того, щоб заробити і побачити світ, досить багато. Тому варто зважити всі "за" і "проти" кожної з них. Якщо говорити про культурний обмін, то він є в кожній програмі, оскільки і під час Au-Pair, і під час стажувань, Ви будете жити в родині та багато спілкуватися з приймаючою стороною. Що стосується заробітку, то під час агро стажування виходить заробити набагато більше, ніж будучи Au-Pair, так як офіційно Au-Pair не передбачає заробітку (Вам даються лише гроші на кишенькові витрати). І якщо сума грошей на Ваші потреби становить лише 300-600 €, то зарплата стажера, наприклад, на фермі або в готелі становить 1000-2500 $ в місяць. Та й поїхати як стажер набагато легше: потрібно лише знати англійську на базовому рівні (для Au-Pair Ви повинні вільно володіти іноземною мовою), відповідати віковим вимогам та оплатити вартість програми (вона окупиться вже в перший місяць стажування).

фастфуд.jpg

Давайте поговоримо

Якщо Ви хочете більше дізнатися про всі ці програмах, телефонуйте, а краще - заходьте в офіс ZRFA. Ми розповімо про свій особистий досвід і досвід наших учасників, порадимо хороші програми виходячи з Вашої ситуації та побажань, а також відповімо на всі питання, що цікавлять.

коллектив.jpg

Дата публікації: 21.07.2017

Дивіться також