Як отримати візу в США - правила співбесіди в посольстві | Статті ZRFA

Як отримати візу в США - правила співбесіди в посольстві

Лого www.zrfa.com.ua
Як отримати візу в США - правила співбесіди в посольстві

Отримання візи - одна з головних завдань для поїздки в США. Якщо Ви вирішили пройти стажування в Америці, Вам звісно необхідно буде отримати візу. Завдання буває не завжди просте. У разі Вашої співпраці з компанією ZRFA, Ви можете бути впевнені в повноцінній і висококваліфікованій підготовці Ваших документів для успішного отримання візи.

Що потрібно, щоб записатися на співбесіду?

 1. Сплатити консульський збір (160$).
 2. Заповнити форму DS-160.
 3. Обрати дату співбесіди в посольстві США.

Підготовка до співбесіди

Для успішного отримання візи США, необхідно знати кілька нюансів, які особливо важливі для консула, а також підготуватися до самої розмови.

 • Приїдьте заздалегідь, щоб у разі форс-мажорів (пробки/поломка транспорту в дорозі тощо), Ви все ж таки не запізнилися.
 • Візьміть з собою тільки найнеобхідніше (ключі, гроші, телефон, документи). Сумки і весь багаж Вам доведеться залишити в камері схову за додаткову плату.
 • Подбайте про звичайний та охайний зовнішній вигляд. Яскравий макіяж і зухвалий одяг вкрай недоречні в Американському Посольстві.
 • Будьте готові до того, що на вході в посольство США, офіцер проведе поверхневий огляд, а також Вас попросять здати телефон і наявну техніку.
 • Далі Вас чекають 3 черги: 1) реєстрація; 2) сканування відбитків пальців; 3) співбесіда зі співробітником посольства.

к1-min.jpg

Приміщення консульства сильно схоже з банківським закладом: тут також багато віконець і велика кількість людей в черзі.

До речі, Ви можете пройти співбесіду на одній з двох мов: англійською або російською. Як правило, співбесіда проходить англійською, хоча якщо Ви подорожуєте з метою туризму, для Вас володіння англійською мовою зовсім не обов'язково. Розмова триватиме 2-5 хвилин.

Як спілкуватися з офіцером?

 1. Зберігайте спокій, будьте привітні та природні.
 2. Чесно відповідайте на поставлені консулом питання. Говоріть чітко, голосно і виразно.
 3. Якщо Ви не розчули або не зрозуміли питання, скажіть про це.
 4. Що особливо важливо - усіма можливими способами продемонструйте, як сильно Ви любите свою країну і які міцні зв'язки маєте з Батьківщиною. Для консула кожен претендент - розглядається як потенційний іммігрант. Тому Вам необхідно переконати його, що Вам нема чого залишатися в США, і Ви обов'язково повернетеся додому в Україну. Аргументами можуть бути добре оплачувана робота, навчання у ВНЗ, улюблені сім'я та друзі, громадська діяльність, а також хороша культура України.

к2-min.jpg

Які питання часто задають на співбесіді?

Основними питаннями, які Вам можуть задати, є ті, які виявляють мету Вашої поїздки, а також можливість еміграційних мотивів:

 1. З якою метою Ви їдете в США: для туризму, навчання або роботи? У Вашому випадку, це стажування з метою отримання передового зарубіжного досвіду в обраній Вами сфері, культурного обміну тощо Вас можуть запитувати більш детально про те, де Ви будете працювати, чим займатиметеся, де житиме тощо.
 2. Особисті питання: хто Ви, чим займаєтеся, одружені або в серйозних відносинах, з ким живете тощо.
 3. Крім цього, консул може уточнити деяку інформацію з Вашої заяви DS-160.

Як правило, на цьому все закінчується. Але є випадки, коли офіцер починає ставити несподівані питання, здавалося б, що не стосуються теми:

 • скільки ніжок у стільця;
 • якого кольору кофта на Вас;
 • улюблена страва тощо.

Будьте готові спокійно відповісти. Найчастіше, це робиться для певної перевірки, або ж Ви сподобалися вашому співрозмовнику і йому стало просто цікаво уточнити деякі деталі.

Як зрозуміти, схвалили візу або дали відмову?

к3-min.jpg

Якщо консул забере Ваш паспорт, значить Вам його повернуть вже з візою (упродовж 1-7 днів). Якщо ж Вам відмовлять у візі, то повернуть паспорт з офіційним повідомленням про відмову. Співробітники компанії ZRFA бажають Вам успішної співбесіди і вдалої поїздки в Америку!

Дата публікації: 28.06.2017

Дивіться також