Міжнародні програми обміну від ZRFA | Статті ZRFA

Міжнародні програми обміну від ZRFA

Лого www.zrfa.com.ua

Бажання відвідати іншу країну і стати стажером у престижній компанії сьогодні легко виконати. Існують різні обмінні програми за кордоном для студентів. Визначтеся з країною і швидше подавайте заявку! А поки розповімо, які можливості надає ZRFA і для кого.

 

Що дає обмінна програма?

Перед учасниками аграрних стажувань відкривається безліч перспектив. В першу чергу, це можливість отримати унікальні знання і навички за своїм фахом. Робота на високорозвинених сільськогосподарських підприємствах подарує цінний досвід, який можна застосувати в майбутньому працюючи в своїй країні.

Під час аграрного стажування учасник отримує грошову винагороду. Отриманих коштів достатньо, щоб комфортно проживати за кордоном, організовувати цікаве дозвілля, а також подорожувати.

Протягом перебування в іншій країні поліпшуються знання іноземної мови. Володіння термінологією у сфері с/г також буде на високому рівні.

Адаптація до нових обставин проживання, клімату, менталітету місцевих жителів, кухні та ін. додасть ще більше самостійності, впевненості у собі, а також допоможе в майбутньому легко пристосовуватися до нових умов.

 магазин

Хто може брати участь в програмі обміну ZRFA?

Міжнародні програми обміну призначені для студентів вузів і молодих фахівців. Вони допомагають отримати практичний досвід за обраною професією. Часто стажера отримує унікальні знання, які були недоступні під час навчання.

Вимоги до кандидатів на аграрне стажування кожна зарубіжна компанія може висувати індивідуально. Головними умовами, які присутні майже в кожній організації, є наступні:

  • вік - учаснику повинно бути від 19 до 30 (35) років;
  • освіта - сільськогосподарська;
  • знання англійської - середній рівень;
  • водійське посвідчення - вітається.

 квітник

До яких країн можна поїхати від компанії ZRFA?

За більш, ніж 23-річний досвід роботи ми зав'язали партнерство з роботодавцями в 12 найбільш розвинених країнах світу. Особливою увагою кандидатів користуються лідери у розвитку сільського господарства. Серед таких країн:

Детальніше про програми в кожній з них, умови та вартість можна дізнатися тут .

 замок

Як проходить співпраця з ZRFA?

Щоб вирушити за кордон, зв'яжіться з нашою компанією за контактами, вказаними тут . Ви зможете задати будь-які питання, що Вас цікавлять і обговорити деталі програми. Після прийняття рішення необхідно заповнити повний профіль стажування. Далі укладається контракт і вноситься передплата. Наступним етапом стане підготовка документів та оформлення візи. Перед відправкою учасника за кордон ми ще раз проводимо детальний інструктаж з питань перебування в іншій країні.

Після приїзду за кордон відбувається знайомство з координатором приймаючої сторони, розміщення в будинку або квартирі, адаптація в новому середовищі. Також стажист знайомиться з особливостями роботи, обов'язками, графіком тощо.

Протягом усього періоду перебування в іншій країні компанія підтримує зв'язок зі стажерами, консультує з будь-яких питань, допомагає організувати дозвілля і отримати максимум задоволення від стажування. Супровід відбувається в режимі 24/7/365.

 група

По поверненню додому учасники діляться враженнями, відгуками. Це зворушливі моменти, які хочеться розділити і утримати в пам'яті як можна довше. Для нас залишається головною метою - радість і посмішки на обличчях стажерів від спогадів про міжнародну програму обміну.

Бажаємо Вам знайти програму, що відповідає всім Вашим вимогам! Завжди раді в цьому допомогти.

Дата публікації: 23.04.2018

Дивіться також