Перспективи стажування за кордоном | Статті ZRFA

Перспективи стажування за кордоном

Лого www.zrfa.com.ua

Інтерес до агро стажувань за кордоном для студентів зростає дуже швидко. Причина тому - перспективи, які відкриваються перед учасниками обмінних програм. Крім тих, які лежать на поверхні і в першу чергу спонукають поїхати за кордон, є більш глибинні і стратегічні. Про них поговоримо в статті.

 

Чому студенти стажуються за кордоном?

У кожного учасника стажування ми запитуємо про мотиви поїздки. Найчастіше причини у всіх збігаються. Однак бувають випадки, коли студент не до кінця уявляє, які перспективи його очікують. Розглянемо їх докладніше.

 1. Досвід роботи за фахом.

Сьогодні випускнику вузу, а тим більше, нинішньому студенту без досвіду роботи знайти престижну і високооплачувану вакансію в Україні вкрай складно. У більшості випадків доводиться погоджуватися на менш задовільні пропозиції. У зв'язку з цим, все частіше малюється картина, де людина з дипломом, сповнена надій, працює не за фахом.

Ставши учасником міжнародного стажування, кандидат отримує величезний професійний досвід роботи. Навіть студентом з теоретичними знаннями, занурюючись у практику, вчиться виконувати поставлені завдання.

 тепліца.png

 2. Фінансове благополуччя.

Разом із колосальним досвідом стажер отримує повноцінну винагороду за працю. У багатьох країнах в сільськогосподарських напрямках це мінімальна заробітна плата (в доларах або євро), а в деяких - вище, за домовленостями.

Таким чином, студент повністю повертає кошти, внесені на програму (в середньому за 4 - 6 тижнів, з урахуванням харчування і особистих витрат). А також заробляє хороше фінансове підґрунтя. Чим довший контракт, тим більше можливості заробити.

 3. Іноземні зв'язки і контакти.

За час стажування учасник знайомиться з роботодавцем, колегами, партнерами фермерського господарства. Такі зв'язки можуть бути дуже корисними в майбутньому. Також є можливість знайти нових друзів з інших країн.

 контраст.png

 4. Мовна практика.

Оскільки Ви перебуватимите в іншомовному середовищі, Ви зможете підтягнути свій рівень англійської або німецької мови. Знайомство з діалектами, конструкціями покращує рівень володіння мовою, збагачує словниковий запас. Такі знання завжди залишаться при Вас і стануть в нагоді в майбутньому.

 5. Кар'єрне зростання.

Під час співбесіди, яке проходить онлайн в Україні, роботодавець пропонує кандидату конкретну посаду. Якщо під час роботи на фермі стажер демонструє хороші результати, у нього є всі шанси просунутися по службі.

 6. Вивчення сучасних технологій роботи за кордоном.

Напевно, одна з найунікальніших можливостей - зануритися в технології функціонування фермерського господарства. Вивчити методи ведення сільськогосподарського бізнесу, догляду за тваринами/рослинами, обробки полів, вирощування культур. Перейняти організацію роботи на фермі, зрозуміти конструкцію верстатів та іншої техніки, вимоги до санітарно-гігієнічних умовх. При цьому ще й отримувати гідну заробітну плату.

 доілка.png

 7. Можливість відкрити власну справу за фахом в Україні.

Перейнявши досвід ведення сільсько-господарського бізнесу за кордоном, у стажер отримує перспективну можливість застосувати отримані знання в Україні. Він може відкрити конкурентне підприємство з впровадженням сучасних технологій і методів. Для цього у нього також будуть фінансові можливості.

 8. Подорожі.

Крім всіх практичних, матеріальних і раціональних перспектив перед стажером за кордоном відкривається неймовірна можливість побачити незвідані країни. Робочий графік передбачає фіксований час - від 8 робочих годин/день (за окремими домовленостями можливий over time). Надаються вихідні і відпустка. Вільним часом практикант розпоряджається самостійно. Краще рішення - відкрити для себе світ подорожей!

 каньон.png

Чим відрізняється стажування за кордоном від роботи в Україні?

Отримавши контракт на роботу, учасник програми отримує впевненість і стабільність на весь час перебування за кордоном. Перед ним відкриваються можливості, про які ми говорили вище. У порівнянні з роботою в Україні, де сільське господарство розвинене на порядок нижче, ніж у передових країнах Європи і світу, за кордоном Ви отримуєте грандіозний досвід і гідну оплату.

Якщо Ви все ще розмірковуєте щодо поїздки і зважуєте все "за" і "проти", запевняємо, що ваги перетягнуть на "за". Це питання часу. Але поки Ви молоді та енергійні, всі двері відкриті. Не бійтеся стукати туди, де Вас чекають перспективи і дивовижні враження!

Компанія ZRFA допоможе організувати стажування вашої мрії і буде на зв'язку 24/7.

Бажаємо рішучих дій і незабутніх пригод!


Дата публікації: 20.11.2017

Дивіться також