Програма internship від ZRFA | Статті ZRFA

Програма internship від ZRFA

Лого www.zrfa.com.ua

Програма internship - це можливість отримати фундаментальний досвід для фахівців, що починають. Прогресуючі технології ведення аграрного бізнесу, робота на сучасному обладнанні і гідна заробітна плата - все це чекає учасників стажування за кордоном. Які існують програми і що потрібно для участі в них, описуємо в статті.

 

 

Що таке Internship?

Internship іншими словами - це "стажування" або "виробнича практика". Вона передбачає практику за фахом, яка проводиться на підприємстві за кордоном. Для студентів вищих навчальних закладів вона є чудовим способом придбання першого професійного досвіду. Крім цього, вона привертає потенційних учасників можливістю познайомитися з культурою іншої країни, менталітетом місцевих жителів, вдосконалити іноземну мову.

Поєднати internship з навчальним процесом можна в період канікул у вузі. Існують програми, які тривають протягом 4 місяців. Також можна стати учасником більш тривалого стажування: від 6 до 18 місяців. В такому випадку університет дозволяє взяти академічну відпустку і продовжити навчання після закінчення програми.

 посольство

Умови програми internship

Для участі у виробничій практиці необхідно відповідати певним умовам. Залежно від обраної країни та місця роботи, ці вимоги можуть відрізнятися. Спільними для всіх програм є наступні:

  • вік (від 19 до 29 років для європейських країн, від 19 до 33 років для США і від 19 до 45 років для Канади);
  • середній рівень знання англійської мови;
  • наявність водійських прав - бажано.

Крім того, для деяких програм необхідно бути студентом вузу с/г напрямку або мати аграрну освіту.

Для роботи на фермерських господарствах Канади потрібен досвід роботи в с/г сфері від одного року або участь в обмінних програмах за відповідним напрямом. Для цієї країни також необхідні рекомендаційні листи від попередніх роботодавців, українська трудова книжка, а також довідка про відсутність судимості.

 з норкою

Які документи потрібні для участі в програмі internship?

Щоб стати учасником обмінних програм за кордоном від компанії ZRFA, потрібно зібрати пакет документів. Їх перелік залежить від країни стажування:

  • для Данії будуть потрібні: закордонний паспорт, водійське посвідчення, сертифікат про проходження іспиту КЕТ (рівень А2), довідка з навчального закладу про академічну відпустку, рекомендаційні листи (при наявності);
  • для Швеції необхідні: закордонний паспорт, водійське посвідчення, резюме кандидата, рекомендаційні листи (при наявності);
  • для Швейцарії потрібні: закордонний паспорт, довідка про академічну відпустку з навчального закладу, водійські права, рекомендаційні листи (при наявності);
  • для Німеччини будуть потрібні: закордонний паспорт, водійське посвідчення, довідка з навчального закладу про академічну відпустку, український студентський квиток, рекомендаційні листи (при наявності);
  • для США необхідні: закордонний паспорт, водійське посвідчення, рекомендаційні листи (при наявності);
  • для Австралії потрібні: закордонний паспорт, довідка з навчального закладу або диплом про закінчення аграрного вузу, водійське посвідчення, довідка, що підтверджує наявність коштів у стажиста, рекомендаційні листи (при наявності).

 оранжерея

Компанія ZRFA детально консультує кандидатів з усіх питань і допомагає зібрати необхідні документи. Уклавши контракт, Ви можете бути спокійні за організацію аграрного стажування. Тривалий досвід роботи ZRFA в обмінних програмах за кордоном сприятливо впливає на відкриття візи для учасників в консульствах різних країн.

Зв'язатися з менеджером для уточнення всіх деталей можна за контактами, вказаними тут .

Дата публікації: 17.04.2018

Дивіться також