Робота за контрактом за кордоном | Статті ZRFA

Робота за контрактом за кордоном

Лого www.zrfa.com.ua

Робота за кордоном набуває масового характеру среди украинцев. І не дивно, адже вона пропонує хороші умови і перспективи. Зокрема, офіційна зайнятість за контрактом захищає українського співробітника за кордоном і дозволяє спокійно займатися обраною справою. Де знайти таку роботу і як укласти контракт, ZRFA відповідає в цій статті.


 

Які переваги має контракт?

Пошуком роботи за кордоном можна зайнятися самостійно. Ми неодноразово описували у своїх статтях , як це зробити. Для цього знадобится чимало зусиль і хороше розуміння етапів влаштування на посаду за кордоном. Якщо ви зупинили вибір на послугах компанії, вона значно швидше допоможе знайти бажану вакансію і офіційно працевлаштуватися. Укладання контракту узаконює відносини між кандидатом і агенцією, а також гарантує виконання обов'язків сторонами.

 рукостискання

Наприклад, в разі відмови у візі кандидат повертає вкладені кошти (за винятком оплати консульського збору). Інші хвилюючі моменти також можна обумовити в документі.

Завдяки контракту з роботодавцем майбутній співробітник точно знає умови роботи, рівень заробітної плати і свої обов'язки. Йому не варто побоюватися непередбачених обставин по приїзду за кордон. Часто контрактом також обговорені умови проживання та харчування.

 роботодавець

Що потрібно, щоб укласти трудовий контракт?

Щоб влаштуватися на бажану вакансію, необхідно відповідати деяким вимогам. Кожен роботодавець висуває свої побажання щодо співробітників. Іноземні партнери компанії ZRFA часто мають ідентичні умови:

  • вік учасника програми повинен бути в діапазоні від 19 до 30 (35) років;
  • знання англійської має бути на середньому рівні;
  • вітається наявність водійських прав.

Для деяких партнерів ZRFA обов'язковим є диплом про аграрну освіту (або бути студентом вузу сільськогосподарського спрямування на момент стажування).

 врожай

Яку роботу пропонує ZRFA?

Оплачуване стажування за кордоном від ZRFA має сільськогосподарське спрямування. Дана галузь високо розвинена в країнах Європи, США, Канаді, Австралії. Устаткування і технології, які впроваджують фахівці аграрної сфери, дозволяють вести успішний сільськогосподарський бізнес і займати лідерські позиції з виробництва с/г продукції. Фермери пропонують українським студентам гарну можливість отримати професійний досвід, а також гідну оплату.

Графік роботи, зазвичай, обумовлюється контрактом і не перевищує норм встановлених законодавством приймаючої країни. За бажанням і згодою співробітника можливі понаднормові години, які оплачуються дорожче.

 офіс

Основними напрямками, в яких зайняті учасники агро стажувань, є:

  • молочне господарство (догляд за великою рогатою худобою, доїння, годування, ветеринарний догляд, управління с/г технікою тощо);
  • свинарство (ветеринарний огляд, годування, догляд за стадом, прийом опоросів, обслуговування с/г техніки);
  • польові роботи (зернові, овочеві, квіткові);
  • тепличне господарство (посадка і догляд за культурами в теплицях);
  • ландшафтний дизайн (догляд за газонами, покіс, згрібання, культивація, прибирання парків та ігрових майданчиків);
  • садово-паркові і лісові господарства (догляд за деревами і чагарниками, посадка, упаковка молодих саджанців, управління і обслуговування с/г техніки).

Кожен учасник самостійно обирає вид зайнятості і країну. Укладення контракту гарантує стажисту отримання бажаної посади і повну обізнаність про всі організаційні моменти програми.

Захистіть своє перебування за кордоном контрактом. Отримайте хорошу посаду і відмінно проведений час у новій країні!

Дата публікації: 20.06.2018

Дивіться також