Робота в Німеччині для українців | Статті ZRFA

Робота в Німеччині для українців

Лого www.zrfa.com.ua

Зростаючої популярності серед українців набуває робота за кордоном. Великим попитом користуються країни Європи. Вони територіально наближені до України та надають хороші умови для професійного досвіду і заробітку. Німеччина - одна з найпопулярніших країн, яку розглядають для тимчасового працевлаштування наші громадяни. В який сфері можна реалізувати свій потенціал в Німеччині і що для цього необхідно, розглянемо в статті.

Популярні види зайнятості в Німеччині

Економічна стабільність для німців є головним пріоритетом розвитку країни. Починаючи з 15-річного віку вони можуть мати хорошу роботу з гідною оплатою. Навіть у віці 64 років запросто можна зустріти працюючого і задоволеного своєю професією німця. Завдяки гарному показнику зайнятості населення рівень життя громадян дуже високий.

 набережна

Ринок праці Німеччини привабливий не тільки для німців. Багато іноземців розглядають країну, як одну з найперспективніших для роботи. Що стосується українців, то вони мають прекрасну можливість стати учасником оплачуваного стажування на розвиненому німецькому підприємстві. Воно дозволить отримати вагомий досвід, підвищити свої професійні навички, а також добре заробити при цьому.

 трамвай

Компанія ZRFA пропонує пройти стажування в аграрному секторі Німеччини. Дана галузь тут дуже розвинена. Країна є лідером із виробництва молока в Європі, а також займає друге місце з експорту зернових культур і продуктів тваринництва.

Основними видами зайнятості, за якими можна пройти практику в агро секторі, є:

  • велика рогата худоба (догляд, доїння, заготівля кормів, ветеринарне обслуговування);
  • свинарство (догляд за стадом, годування, прийом опоросів, вакцинація тощо);
  • овочеві ферми (сезонні роботи із вирощування і збирання продуктів);
  • полуничні ферми;
  • ландшафтний дизайн та ін.

Крім сільського господарства також надається можливість пройти практику в сфері туризму і готельно-ресторанної справи, в парках розваг та з інших напрямків.

 офіціант

Умови стажування в Німеччині

Стати учасником обмінної програми в Німеччині може кожен бажаючий, який відповідатиме простим вимогам. Основними умовами роботодавців цієї країни до міжнародних співробітникам є такі:

  • вік до 30 років;
  • знання німецької або англійської мови на розмовному рівні;
  • наявність водійського посвідчення - вітається.

Тривалість програми кандидати обирають самостійно. Для них доступні стажування тривалістю 6 місяців і 1 рік (в залежності від виду зайнятості).

Для наших практикантів німецькі роботодавці безкоштовно надають житло, а також харчування. Вам не доведеться витрачати додаткові кошти і з'явиться можливість більше заробити а за бажанням - подорожувати.

 годування

Які етапи оформлення стажування?

Перший крок для оформлення практики - подача заявки (на сайті у формі, телефоном, в офісі або в соціальних мережах). Зв'язавшись з менеджером Ви зможете визначитися з напрямком роботи, а також уточнити всі деталі програми, а ми, в свою чергу, визначимо Ваш рівень володіння іноземною мовою. Після укладення договору і оплати вартості стажування готуються необхідні документи.

Далі Вам належить пройти співбесіду з роботодавцем за обраним напрямком роботи і отримати Job Offer. Ми проводимо всі інструктажі, які допоможуть легко отримати бажану посаду, а також впевнено почувати себе в іншій країні.

Після збору всіх документів і отримання візи стажист відправляється за кордон. Там його зустрічає роботодавець або уповноважений представник. У Вас буде достатньо часу для адаптації на новому місці, знайомства з роботодавцем і принципами роботи. Під час стажування вільним часом кожен розпоряджається за власним бажанням. Багато хто використовує його для подорожей.

Ми супроводжуємо учасників 24/7/365 і допомагаємо із будь-яких питань під час перебування за кордоном. Після поверненню додому раді розділити Ваші враження! ;)

Дата публікації: 06.06.2018

Дивіться також