Робота в США за контрактом | Статті ZRFA

Робота в США за контрактом

Лого www.zrfa.com.ua

США - одна з найбільш привабливих країн для трудових мігрантів. Це і рівень життя, економіка, технології, способи ведення бізнесу і можливості заробити. Вабить також свобода, устрій суспільства, ставлення один до одного і культурні традиції. Як доторкнутися до всього цього та отримати роботу мрії у високорозвиненій країні світу, ZRFA розповідає в цій статті.

Які напрямки роботи в США пропонує ZRFA?

Разом із сучасними видами онлайн-індустрій сільське господарство країни розвинене дуже високо. Це одна з перших країн, яка перейшла до агробізнесу. Цікаве спостереження: один співробітник, що працює в сільському господарстві, здатен прогодувати 80 чоловік, а також доглядати за 50-60 га землі (звичайно, не вручну :).

Незважаючи на велику зайнятість місцевого населення в аграрній промисловості, фермери США також зацікавлені в залученні персоналу з-за кордону. Працівники охоче приймають вигідні пропозиції. Вакансії на стажування в сільськогосподарському секторі країни є і в компанії ZRFA.

Основні напрямки, за якими укладають контракти на роботу українські співробітники, такі:

  • фермерства з великою рогатою худобою;
  • свиноферми;
  • птахоферми (розведення курей, гусей, качок, індиків);
  • польові роботи (зернові плантації, овочеві господарства, квіткові);
  • теплиці (вирощування овочів, квітів);
  • садово-паркові господарства.

Для роботи за цими напрямками необхідна аграрна освіта. Слід розбиратися в тонкощах ведення сільського господарства або мати хоча б базове уявлення. У процесі стажування учасник отримує необхідні знання та набирається досвіду.

 корови

Що потрібно, щоб отримати роботу за контрактом?

Для участі в обмінній програмі роботодавці можуть зазначати індивідуальні вимоги. Однак є основні умови при наборі співробітників, продиктовані в кожному сільськогосподарському підприємстві:

  • кандидат повинен бути у віці до 35 років;
  • володіти англійською мовою на рівні не нижче середнього;
  • обов'язкова умова - наявність водійських прав.

Тривалість контракту на роботу становить 12 місяців. На цей час учасник отримує візу у візовому центрі, що забезпечує безперешкодний перетин кордону і підтверджує легальне перебування в країні. Такий час стажування є оптимальним для отримання необхідного досвіду за фахом. Також за цей час надається відмінна можливість накопичити заощадження і ще помандрувати країною.

Середня заробітна плата під час стажування обчислюється в залежності від кількості робочих годин. Вартість години в середньому - 9-10,5 $ (в такому випадку місячна з/п складе понад 1400 $). Також в США вітається overtime.

Контракт на стажування від ZRFA передбачає безкоштовне проживання поблизу від роботи. Харчування учасника здійснюється самостійно.

 загін

Скільки коштує програма стажування?

Ціна програми на 1 рік становить 1 500 $. У цю вартість входять послуги компанії з оформлення стажування "під ключ". Детальніше про те, що ми робимо, читайте тут .

Окремо оплачується віза (160 $), SEVIS (180 $), квитки на авіапереліт (близько 660 $) і адміністративний внесок (стягується з заробітної плати в країні проходження практики). Загальна вартість з усіма витрати становитиме 2 500 $.

 соняшники

Якщо кандидат не має можливості одночасно внести всю суму, компанія йде назустріч і пропонує розстрочку: розбити оплату вартості програми на 3 етапи (перший внесок сплачується в Україні під час підписання контракту, інші два - під час роботи, після отримання зарплати). У разі розстрочки вартість програми складе 1 800 $, а загальна сума з усіма витратами - 2 800 $.

Отримайте можливість перспективної роботи у високорозвиненій країні. Грандіозні враження, професійний досвід і фінансове благополуччя чекають на Вас!

Дата публікації: 06.04.2018

Дивіться також