Робота за кордоном без посередників. Або що пропонує компанія ZRFA | Статті ZRFA

Робота за кордоном без посередників. Або що пропонує компанія ZRFA

Лого www.zrfa.com.ua

Сьогодні знайти роботу за кордоном українському громадянину не важко. Вакансій з привабливими пропозиціями в інтернеті не злічити. Складність же полягає в надійності рекрутера і реальності посади. На кону стоїть багато, тому ризики великі. У цій статті розповідаємо про тонкощі пошуку роботи за кордоном і про те, що входить в послуги компанії.
Чи виправдані витрати на послуги компанії з пошуку роботи? 

Вартість стажування за кордоном (роботи за фахом) зазвичай є значною. Іноді виникають сумніви, чи варто витрачатися настільки, щоб попрацювати за кордоном. Чи повернуться вкладені кошти? Однак всі суми цілком обгрунтовані. Звичайно, з нинішнім курсом іноземної валюти до гривні складається враження, що витрати аж надто великі.

Не порівнюйте з рівнем вітчизняних зарплат. Саме вони найчастіше спонукають кандидатів брати участь у стажуваннях за кордоном. Зіставте, які заробітні плати в країні, куди Ви маєте намір відправитися, і тоді стане зрозуміло, багато це чи ні.

 перехрестя

Ціна стажування продиктована наступними витратами:

 • віза;
 • послуги візового центру з оформлення документа;
 • проїзд;
 • адміністративний внесок в приймаючій країні;
 • іспит КЕТ (для деяких програм);
 • вартість програми.

Якщо з першими пунктами все зрозуміло, то чому обумовлена ціна програми? Це ті дії, які виконує компанія, щоб учасник безперешкодно вирушив за кордон, влаштувався на роботу і своєчасно повернувся додому. Детальніше про них розповідаємо нижче.

Самостійний пошук - тільки для бувалих?

Існує багато неприємних історій, коли хтось знаходив вакансію в інтернеті, домовлявся безпосередньо з "роботодавцем", висилав гроші за job offer ... А після цього не міг знайти навіть контактів шахрая. Подібних історій, на жаль, трапляється дуже багато. Ще більше неприємно, коли людина виявляється обдуреною, прибувши в іншу країну.

Самостійний пошук роботи за кордоном може бути виправданий для тих, хто вже має досвід в підготовці необхідних документів. У бувалих можуть залишитися контакти роботодавця. Якщо з ним збереглися добрі стосунки і йому знову потрібні співробітники, цілком реально відправитися вдруге на ту ж вакансію.

Досвід свідчить, що навіть у другій і третій раз в підготовці документів та пошуку роботи учасники віддають перевагу спеціалізованій фірмі. В такому випадку на це піде значно менше часу, будуть прийняті до уваги побажання, а також отримані гарантії, що Ви поїдете за кордон.

 тріо

Що пропонує компанія ZRFA?

ZRFA співпрацює із зарубіжними партнерами в європейських країнах, в США, Канаді та Австралії. Ми формуємо перелік сільськогосподарських вакансій для учасників. В послуги компанії входить ряд дій із відправки учасників за кордон. Серед них такі:

 • вибір відповідної для кандидата програми із напрямку, на якому він зупинився;
 • допомога в заповненні анкети і зборі документів для отримання запрошення на стажування;
 • допомога в підготовці документів для отримання візи;
 • тестування рівня іноземної мови;
 • сприяння в здачі іспиту КЕТ (на знання англійської мови);
 • навчання програми мінімум із с/г (за потреби), надання агро термінології англійською;
 • консультації з будь-яких питань, що виникають у кандидатів і стосуються роботи, умов перебування в іншій країні, документів, вимог тощо;
 • консультації щодо повернення податку після прибуття додому;
 • цілодобова підтримка учасника протягом усього стажування до повернення на Батьківщину, за необхідності - комунікація з роботодавцем.

 група

Кожен бажаючий самостійно вирішує, який спосіб пошуку роботи обрати. Порадимо, лише, зважити всі ризики і оцінити власні сили. Іноді нерви з підготовки всіх необхідних документів і тимчасові витрати обходяться набагато дорожче, ніж заощаджені на послугах фірми гроші. Крім того, в самостійному пошуку майже немає гарантій успішного розміщення. Обирати Вам! Ми зі свого боку завжди раді допомогти!

Дата публікації: 10.04.2018

Дивіться також