Сільське господарство в Данії | Статті ZRFA

Сільське господарство в Данії

Лого www.zrfa.com.ua

Наявність значної кількості портів по всьому узбережжю Данії яскраво свідчить про розвинене рибальство. Береги країни привертають велику кількість населення займатись риболовлею. Навіть на державному рівні це заняття успішно розвивається, позитивно впливаючи на економіку. І це далеко не єдиний прибутковий сектор в сільському господарстві. У статті розберемося, в яких напрямках зайняті данці.

 

 


 

Загальна характеристика сільського господарства

У Данії багато приватних підприємців зайняті саме в с/г галузі. На державному рівні є велика зацікавленість в її оснащенні сучасними технологіями і автоматизації праці. Тому займатися фермерством цікаво і легко.

Багато підприємств можна віднести до малих і середніх. Таких, в яких зайнято понад 100 працівників, всього близько 30  %. Це дозволяє економіці країни досить гнучко реагувати на ринкові зміни.

 ферма.png

Власники малих підприємств наймають співробітників з урахуванням професійних навичок. При цьому заробітна плата обговорюється індивідуально, а загальноприйнятої офіційної ставки рівня доходу немає. На розмір зарплати впливає освіта, досвід роботи, знання і вміння, вік і т.д. Проте, навіть молодий співробітник може розраховувати на нормальну оплату, оскільки фінансові відносини контролюються профспілками.

Популярною практикою в Данії є наймання на роботу іноземних фахівців. Часто фермери за допомогою партнерів укладають контракти зі стажерами. При цьому надаються хороші, чисті і сучасні умови праці. У багатьох випадках іноземному студентові надається житло і навіть харчування. У нього стандартний робочий графік, який дозволяє подорожувати і знайомитися з культурою іншої країни у вільний час.

 канал.png

Популярні с/г напрямки

Географічне положення країни сприяє заняттю сільським господарством. Найбільш поширеними галузями є:

  • свинарство (одне з найпопулярніших і розвинених с/г напрямків);
  • молочні ферми;
  • вирощування птахів;
  • зернові культури;
  • овочівництво, садівництво і тепличні підприємства;
  • хутряні підприємства;
  • рибальство;
  • лісові господарства;
  • садово-паркові підприємства та ін.

Свинарство в Данії

Одним з головних продуктів сільського господарства, який йде на експорт, є свинина. За останні 20 років Данія увійшла в шістку кращих країн світу з виробництва та експорту свиней. У цій галузі зайнято близько 40 тисяч фермерських організацій. Робота в основному спрямована на вирощування м'ясних порід. Все спрямоване на мінімізацію ручної праці. Процеси механізовані та автоматизовані, а конструкція обладнання надає можливість нарощувати поголів'я майже без людської участі.

Напевно, одним з головних принципів, що дозволяє досягати таких великих показників приросту поголів'я є: "Чим краще годувати свиноматку, тим більше поросят у неї народиться".

 поросята.png

Молочні ферми

Вони також знаходяться на хорошому рівні розвитку. Однією з головних причин цього є наявність централізованої бази з інформацією по великій рогатій худобі. Крім того, для кожного фермера доступна технологічна підтримка. Автоматизація і механізація праці дозволяє отримувати великі надої молока.

 схема.png

Багато уваги фермери приділяють кормам. Тут головний акцент робиться не на кількості, а на якості харчування поголів'я корів. Якщо якість трави погана, то ніякі мінеральні добавки та інші корисні речовини не врятують ситуацію. Тому фермери стежать за правильними технологіями агрономії і контролюють рослинництво під час заготівлі кормів.

 буренкі.png

Фермерство - прибуткове заняття!

Всі напрямки с/г в країні вдосконалюються і максимально механізуються. Сьогодні зайнятість на фермі в Данії - це чисті і комфортні умови праці. Технології, що застосовуються на підприємствах, дозволяють досягати високих результатів. Завдяки їм країна входить в число лідерів з експорту с/г продукції.

Кожен студент може отримати величезний і безцінний досвід роботи з сучасними технологіями в Данії. При цьому відмінно поправити фінансове становище і впровадити професійний досвід в Україні. Розширення кругозору, нові знайомства, удосконалення англійської мови також гарантовані! Вирушити на стажування з компанією ZRFA можна двома способами.

Дивіться перший варіант в цьому розділі.

 Другий варіант знайдете тут.

Дата публікації: 26.11.2017

Дивіться також