Сільське господарство в Швеції | Статті ZRFA

Сільське господарство в Швеції

Лого www.zrfa.com.ua

Швеція - одна з найбільш привабливих європейських країн, яка відрізняється ідеальним економічним розвитком і чудовою природою. Якщо Ви мрієте побувати в цій країні, ближче познайомитися з культурою та способом життя шведів, а також заробити, ми пропонуємо Вам стати учасником міжнародної програми стажування від ZRFA. Це є практика на фермі (частіше) або сільськогосподарському підприємстві (рідше) з гідною оплатою праці.

Скотарство

Сільське господарство сьогодення розвиває близько 15% населення. Частина врожаю йде на експорт, при цьому шведи імпортують зерно. Головною с/г галуззю є вирощування тварин і виробництво м'ясо-молочної продукції. З цього країна отримує 75% своїх прибутків, так як головною продукцією для експорту є саме молочна. Крім цього, фермери розводять свиней, коней, овець. У північній частині країни, велика частина земель придатна більше для пасовища, ніж для землеробства.

скотоводство Швеция

Вирощування зернових

Що стосується зернових культур, то в Швеції добре росте овес, завдяки теплому і вологому клімату. На півночі країни, в основному, вирощують ячмінь. Продовольчі зернові культури до 1920-х років було представлено житом, яке зараз вирощують практично скрізь, але сьогодні багато фермерів зайнялися вирощуванням саме пшениці, в більшій мірі ярової. Найбільше злаків вирощується на рівнинах в центрі і на півдні Швеції.

выращивание зерновых культур Швеция

Вирощування технічних культур

Технічні культури не дуже популярні в Швеції. В основному вирощують цукровий буряк, здебільшого на південній стороні країни. Також постійно є посіви картоплі, льону і конопель. Багато земель зайняті травами: конюшиною, люцерною та іншими. Також в Швеції люблять займатися садами.

Рівень розвитку аграрної справи

Говорячи про розвиток сільського господарства в цій країні, хочеться віддати належне - його продуктивність дуже велика. Багато ферм і с/г підприємства оснащені різними пристроями, які допомагають максимально механізувати процес, залучаючи якомога менше людського ресурсу. Хоча промисловість розвинена не настільки добре. Тому прибутки фермерів часто перевищують прибутки мешканців міст.

аграрное дело в Швеции

Інші аграрні напрямки Швеції

Крім вищезазначених напрямків сільського господарства, ця країна також піднімає рівень розвитку рибальства, полювання та звірівництва. Виловлювання морської риби актуальне в західній частині, де на узбережжі рибалки створили цілі поселення. Як правило, вони ловлять оселедець, тріску, макрель, навагу; на сході та півдні - салаку, тріску і оселедець. Не менш популярне рибальство і у внутрішніх водах, з яких вдається зловити вугра, лосося, щуку, окуня і форель.

рыбное хозяйство Швеция

Всього лише підсобним заняттям є мисливство. Лосі, білки і червоні лисиці - все це стає здобиччю досвідчених мисливців. У лісовій місцевості, шведи займаються штучно організованим звірівництвом: розводять в клітках лисиць, блакитних песців і норок.

Як поїхати до Швеції на стажування?

Щоб пройти програму стажування, а також отримати культурний досвід і добре заробити, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Всі наші контактні дані зазначені на сторінці Контакти. Ми допоможемо знайти відповідну вакансію, оформити документи, отримати візу, а також будемо супроводжувати Вас до завершення Вашого стажування.

Дата публікації: 04.07.2017

Дивіться також