Сезонна робота в Данії - як поїхати, зарплата та особливості | Статті ZRFA

Сезонна робота в Данії - як поїхати, зарплата та особливості

Лого www.zrfa.com.ua

Особливості роботи в Данії

Данія є казковою країною, назва якої означає "країна лісів". Це найменше в світі королівство, в якому при цьому дуже розвинена культура та економіка. Крім того, в Данії захоплює затишна атмосфера містечок і красива природа. Люди тут добре захищені соціально і мають гідний рівень заробітної плати. Говорячи про клімат, тут м'яка зима і помірне літо, тому Ви будете комфортно почувати себе в будь-яку пору року. Все це говорить про те, що Данія є ідеальним місцем для роботи і життя.

Студенти і випускники аграрних вузів мають можливість поїхати на роботу в цю чудову країну в якості стажерів. Таку можливість надає міжнародний центр агро стажувань ZRFA. Якщо Ви відповідаєте декільком простим вимогам до учасників програми, то легко зможете поїхати в Данію, пзнати культуру цієї країни, перейняти досвід роботи в сільськогосподарській сфері та при цьому добре заробити. За Вашу працю Вам виплачуватимуть близько 1625 $ в місяць. Житло надає фермер, харчування залежить від умов контракту. Це означає, що програма повністю окупить себе за перший місяць-півтора. Це Ваш крок до реалізації своїх цілей і прагнень!

 затока

Гідна оплата праці - це не єдине, що дає стажування в Данії. Ви також отримаєте досвід роботи за своєю спеціальністю в одній з найбільш успішних країн світу, підвищите рівень розмовної англійської, побачите світ, знайдете нових друзів. Все це допоможе стати більш впевненими в собі і отримати хорошу роботу після повернення на Батьківщину. Відкрийте для себе нові можливості, ставши учасником стажувальних програми в Данії разом з ZRFA!

 панорама

Вартість стажування в Данії і вимоги до учасників

Вартість програми в Данію на 1 рік становить 680 $. Якщо Ви не можете або не хочете їхати на рік, можна поїхати на 6 місяців. Крім вартості участі в програмі, потрібно буде також оплатити:

  • візу - 450 $
  • послуги візового центру - 270 $
  • проїзд - 120 $
  • адміністративний внесок приймаючої сторони (потрібно уточнювати у менеджера)

Для участі в програмі необхідно здати тест КЕТ. Наша компанія оплачує цей іспит при реєстрації через WinWin.

Зверніть увагу: ми впевнені в якості своїх послуг. Тому якщо Ви не отримаєте роботу з незалежних від Вас причин, ми повернемо вартість програми.

Щоб поїхати на роботу в Данію, Ви повинні:

  • бути у віці від 18 до 30 років;
  • знати англійську на мінімальному рівні - А2 за результатами тесту КЕТ (обов'язково підтвердити сертифікатом);
  • мати аграрну спеціальність (бути студентом агровузу);
  • бажано мати водійські права.

 на фермі

Чому варто співпрацювати з ZRFA?

Наша компанія працює в цій сфері вже більше 20-ти років. З 1994 року ми відправляємо молодих людей в різні куточки світу на оплачувані стажування. За весь цей час ми налагодили партнерські відносини з багатьма обмінними організаціями, тому наші клієнти отримують хороші умови життя і праці, а також упевнені в 100% виконанні контракту. Ви зможете самі обрати напрямок, за яким хотіли б працювати (на свинофермі, в теплицях, займатись садівництвом, великою рогатою худобою тощо), а ми в свою чергу підберемо відповідну Вам вакансію. Разом ми зберемо пакет документів і відправимо роботодавцю, а також підготуємо Вас до співбесіди. Так Ви напевно отримаєте запрошення на роботу!

Тому не відкладайте на завтра можливості, які надає Вам життя. Зателефонуйте нам вже сьогодні та дізнайтесь більше про програму стажування в Данії!

Дата публікації: 07.02.2018

Дивіться також