Середня зарплата в Данії за спеціальностями | Статті ZRFA

Середня зарплата в Данії за спеціальностями

Лого www.zrfa.com.ua

Королівство Данія - європейська держава, чия економіка розвинена дуже високо. Рівень життя, соціальний захист, ринок праці в країні стали головними критеріями, які залучають іноземних працівників. Місцеві компанії забезпечують співробітникам належний рівень заробітку за спеціальностями. Завдяки цьому Данія є однією з перших країн Європи за розміром середніх заробітних плат.

Рівень життя

Багато трудових мігрантів відзиваються про Данію дуже позитивно. Їхня думка варта уваги, оскільки їм є з чим порівнювати. На ряду з багатьма європейськими державами, Королівство Данія займає найвищі позиції по турботі і підтримці громадян. Це стосується багатьох сфер життя:

  • освіта;
  • ринок праці і умови для ведення бізнесу;
  • медицина;
  • пенсійне забезпечення;
  • цінова політика на послуги і товари та ін.

Що стосується безпеки, то тут країна також може пишатись своїми показниками. Не боячись за своє життя, можна прогулюватись по вечірніх вулицях міст. Рівень злочинності порівняно з іншими країнами тут найменший.

 набережная.png

Мінімальна зарплата

Держава країни практично не втручається в трудові відносини роботодавця і працівника. У зв'язку з цим, складно визначити, яка зарплата вважається мінімальною. Ппринаймні, офіційно встановленої цифри немає. Все залежить від специфіки роботи і особистих домовленостей між директором і співробітником.

Остерігатися, що фірма порушує права працівника, не варто. Професійні відносини контролюють профспілки, якими охоплено 80-90% персоналу. Зарплата часто залежить від спеціальності, навичок, досвіду роботи тощо. Допускається як погодинна оплата, так і щомісячна.

В середньому по різних галузях економіки мінімальний рівень зарплати становить близько 110 крон за 1 годину (при нинішньому курсі це 17,5 доларів США або 14,8 євро). Таким чином, мінімальна оплата в місяць варіюється близько 2000 доларів. Також варто враховувати державний податок, який стягується з доходу.

Примітно, що при цьому середня тривалість робочого дня становить всього 6,4 години. Таким чином, в Данії у Вас буде приблизно 17 годин на добу, якими Ви зможете розпоряджатися на свій розсуд.

 мост.png

Середня зарплата в Данії за спеціальностями

Говорячи про середній рівень доходів, також не можна спиратися на чітко встановлену цифру. Багато що залежить від сфери діяльності та спеціалізації працівника. Згідно з офіційними даними датського управління статистики, за 2017 рік данці в середньому заробляли 38 854 крони на місяць (без вирахування податку). При нинішньому курсі це еквівалентно 5220 євро.

Після вирахування державних податків від середньої зарплати (говоримо про суму в 5220 євро) працівник отримує 3100 євро. У порівнянні з іншими скандинавськими країни, це високий показник. Також порівняно з попередніми роками варто відзначити зростання рівня середньої зарплати в Данії.

Статистика також свідчить про те, що чоловіки за спеціальностями в середньому заробляють на 15% більше, ніж жінки.

 табліца.png

Податки в Данії

Як і всі інші сфери, податкова система в країні вважається однією з найефективніших у всьому світі. Податкові відрахування з доходів до бюджету держави передбачаються як для громадян країни, так і для трудових мігрантів. Відсоток залежить від рівня доходу працівника.

Розміри податків на доходи за 2017 рік:

  1. 8%, якщо дохід становить до 48913 крон.
  2. 40,96%, коли зарплата варіюється в межах 48913 до 521304 крон.
  3. 56,48%, якщо дохід перевищує позначку 521 304 крон.

Для тимчасових іноземних працівників в країні застосовується знижена ставка.

Вибрати напрям роботи, що цікавить і фірму можна в Міжнародному центрі агро стажувань . Покращуйте свої навички і здобувайте незабутній досвід роботи і проживання в одній з найрозвиненіших і сприятливих для життя країн Європи і світу!

Дата публікації: 31.10.2017

Дивіться також