Стажування в Європі - програми, вартість, відгуки | Статті ZRFA

Стажування в Європі - програми, вартість, відгуки

Лого www.zrfa.com.ua

Що може бути краще, ніж влаштувати для себе оплачуване стажування за фахом за кордоном? Це і отримання безцінного досвіду для майбутньої роботи, і збільшення знань, і розширення кола корисних знайомств, а також відмінна фінансова база для визначеності в житті. У цій статті ZRFA докладно розповідає про програми, вартості стажування в Європі. Своїми відгуками діляться учасники.


Країни Європи для стажування, доступні в компанії ZRFA

Компанія ZRFA допомагає студентам аграрних навчальних закладів відправитись на стажування за кордон вже протягом 23 років. За цей час наші горизонти розширились і сьогодні є безліч країн світу, де можна пройти практику. Найчастіше кандидати починають вибір саме з місця проходження практики. Великою популярністю користуються країни Європи, які територіально знаходяться на одному континенті з Україною.

Ми співпрацюємо з такими європейськими державами:

 • Данія;
 • Швеція;
 • Швейцарія;
 • Німеччина.

Крім того, також надаємо можливість пройти практику в США, Канаді та Австралії.

Детально ознайомитись з напрямками, тривалістю стажування, вартістю, заробітною платою та іншими деталями по кожній країні можна тут .

картофель.png

Напрямки стажувань

Практично в кожній державі присутні всі види фермерських господарств. Звичайно, технології, підходи до роботи, принципи і обсяги у них різні. Розглядаючи аграрне стажування за кордоном, Ви можете обирати серед наступних напрямків фермерських господарств:

 • тваринництво (велика рогата худоба, свинарство);
 • птахоферми;
 • тепличні господарства;
 • хутрові підприємства;
 • польові роботи;
 • лісові підприємства;
 • садово-паркові господарства.

Крім основних аграрних напрямків компанія ZRFA також надає студентам денного відділення обмінну програму Work and Travel USA.

 невада.png

Середня вартість програм

Вартість поїздки залежить від країни, обраного напрямку і тривалості практики. Існують програми, які тривають 4 місяці, 6 місяців, 1 рік. У зв'язку з цим, ціни на програми варіюються в діапазоні від 500   $ (Швейцарія) до 1   500   $ (США, Австралія).

Крім того, компанія ZRFA практикує оплату в розстрочку. Це означає, якщо Ви маєте намір відправиться за кордон найближчим часом, але зібрати всю суму одразу (включаючи оплату візи, квитків, адміністративного внеску та ін.) не є можливим, ми йдемо на зустріч. Платіж за програму можна розбити на три етапи: перший внести одразу, а решту - під час стажування із заробітної плати.

 на_море.png

Скільки можна заробити на стажуванні в Європі

Рівень доходу учасника залежить від різних показників. Іноді на нього впливає досвід роботи стажиста, знання, вік, швидкість навчання. В інших випадках розмір заробітної плати встановлюється виходячи з напрямку практики. Більший дохід мають працівники, зайняті в тваринництві.

Також на розмір з/п впливає кількість робочих годин на місяць. В середньому оплата становить від 735   € до 1800   $ в місяць.

 обед.png

Відгуки тих, хто вже їздив на стажування

Ми підтримуємо кожного учасника протягом всієї програми аж до повернення додому, незалежно від її тривалості. Після приїзду на Батьківщину наші учасники із задоволенням приходять в офіс і діляться враженнями від поїздки. Багато з них повторно укладають контракт, обравши іншу країну для досвіду або напрямок роботи.

Нам дуже приємно слухати чудові розповіді про подорожі і бачити Ваші щасливі очі. Відгуки наших учасників можна почитати і подивитись на сайті в цьому розділі .

 офіс.png

Ознайомитись з фотографіями, зробленими стажерами під час роботи, відпочинку, подорожей можна також на сайті або на наших сторінках в соціальних мережах:

Бажаємо Вам яскравих вражень і вдалих рішень!

Дата публікації:

Дивіться також