Стажування в магазинах Work and Travel USA від ZRFA

Стажування в магазинах Work and Travel USA

Лого www.zrfa.com.ua

Стажування за кордоном в магазинах

Побувати за кордоном і побачити якомога більше країн хоче абсолютно кожен. Стажування за кордоном в маркетах від Міжнародного центру агро стажувань ZRFA - чудова нагода не тільки отримати досвід роботи за кордоном, але і побачити нові країни, підтягнути іноземну мову, познайомитися з іншою культурою і завести багато друзів. Обмін студентів - популярне заняття в США і Європі, яке нарешті дійшло і до нас.

Існують цікаві програми для студентів в Європі, Австралії та Америці - кожен може підібрати поїздку на свій смак. Такі стажування - це завжди маса вражень, цікава робота і неймовіра кількість красивих фотографій! Популярні також програми з обміну студентами, які дозволяють стажуватися або вчитися за кордоном протягом 1-2 сезонів (в залежності від згоди навчальних закладів).

Особливості стажування в магазинах за кордоном

Як правило, це термін від 1 до 18 місяців. Ви отримуєте певну оплату за свою роботу, яка чітко встановлена і не змінюється до кінця дії контракту. Головна особливість стажування в іншій країні - отримання колосального досвіду і можливість довести знання іноземної мови до досконалості. Будь-яка студентська програма за кордоном - це завжди весело, цікаво і дуже пізнавально!

Програма обміну студентами передбачає домовленість навчальних закладів про навчання або роботу іноземних студентів в супермаркетах тієї країни, яку ви обрали. Учаснику не потрібно турбуватися про організаційні питання. У програмах завжди надається житло, як правило, харчування і чітко фіксований рівень оплати за роботу. А перелік документів для участі - досить простий.

Однією з бажаних вимог є знання мови. Щоб у кандидата не виникало сумнівів з приводу його рівня, досить пройти тест в онлайн-режимі. Це допоможе визначитися з вакансією.

 walmart.png

Переваги програм за кордоном

Серед переваг стажувань за кордоном c ZRFA можна виділити:

  • набуття повної самостійності, гнучкості в непередбачених ситуаціях і блискавичного мислення, що дуже допомагає в подальших пошуках роботи;
  • нові друзі і знайомі, пізнавальні семінари, можливість пізнати культуру іноземців зсередини;
  • швидке вивчення іноземної мови. Набагато легше поліпшити свої навички, перебуваючи в середовищі носіїв мови. Студентські програми за кордоном - справжній шлях до позбавлення від всіх акцентів і мовних бар'єрів;
  • досвід спілкування з іноземними роботодавцями та налагодження навичок професійної етики;
  • стажування в іншій країні - величезний плюс до вашого досвіду роботи. За статистикою, студенти, які працювали за кордоном хоча б півроку, набагато швидше одержують високу посаду.

 касса.jpg

Куди вирушити на стажування?

Вибір місця для проходження стажування - індивідуальний. Якщо ви захоплюєтеся серфінгом і хочете дізнатися більше про дику природу - можете вирушати за програмою для студентів в Австралію. Для прихильників величної архітектури загадкової Європи і більш звичної, близької атмосфери - це може бути Данія, Швеція, Швейцарія або ж Німеччина. Мрієте відвідати Америку? Тоді програма ZRFA для студентів в США і Канаді - до ваших послуг!

 work.jpg

Стажування за кордоном: за чи проти?

Звичайно ж «за»! Робота за кордоном - це не тільки велика перевага в майбутньому працевлаштуванні, а й хороший варіант заробітку грошей. Програми з обміну та стажування ZRFA в інших країнах - найцікавіша пригода, що запам'ятається вам на все життя!

Дата публікації: 14.11.2017

Дивіться також