Вартість проживання в США? | Статті ZRFA

Вартість проживання в США?

Лого www.zrfa.com.ua

Сполучені Штати Америки давно привертають мрійників, підприємців та ідеалістів своїми захмарними перспективами. США дає простір для втілення можливостей і самореалізації, що дозволяє "впіймати за хвіст синього птаха". Високий рівень розвитку, гідні зарплати, максимум можливостей для задоволення потреб, обумовлює велику кількість мігрантів, які прагнуть підкорити простори Нового Світу.

Нью-Йорк є найзнаменитішим і найбільш відвідуваним містом США. До того ж, це мегаполіс, тому безумовно ціни в ньому значно вищі, ніж в невеликих містечках. Давайте розглянемо на його прикладі, скільки людям обходиться проживання в Америці.

Оренда житла

Приготуйтеся, що дешево зняти навіть маленьку квартирку не вдасться. Наприклад, щоб орендувати однокімнатну квартиру ближче до центру міста, Вам доведеться витратити близько 2900 $ (в інших містах дешевше). У цю вартість не входить оплата комунальних послуг, за які потрібно буде викладати ще 100- 150 $ щомісяця. Буває, що в Бруклінському або подібних районах попадається житло вартістю від 1500 $ на місяць, але в основному, за такі гроші можна розраховувати тільки на старий будинок або квартиру без особливого ремонту. Деякі вважають більш оптимальним варіантом зупинитися в готелі за 30 $ на добу.

Ціни на їжу

еда в США

Тут Ваші витрати будуть прямо залежати від того, як і де Ви збираєтеся харчуватися.

  • Якщо в ресторані, то обід Вам обійдеться приблизно в 30- 40 $.
  • Якщо Ви будете харчуватися вуличною їжею, то Ви будете витрачати 1 $ за каву і 2 $ за гарячий хот-дог.
  • Якщо в закладах фаст-фуду, то обід там буде 8 $.
  • Приблизно стільки ж (8 $) буде коштувати поїсти в кафе.

Ціни на транспорт

У Нью-Йорку більшість людей користується громадським транспортом, вартість одного квитка становить близько 2,75 $. Можна купити проїзний на місяць за 110 $. Через дорогий бензин і великі затори, тут на машині не дуже поїздиш.

цены на транспорт в США

Вартість страхування

Всі американці користуються послугами страхових компаній.

  1. Базове страхування покриває 75% витрат.
  2. Госпітальна – 80%.
  3. Загальна - повну вартість витрат.

Це вигідно, оскільки відвідування лікаря вийде Вам близько 130 $, а візит до дантиста обійдеться приблизно в 500-600 $.

Як заробити в Америці?

стажировка в США

Безумовно, жити в США дуже дорого. І це ми не торкнулися таких витрат, як придбання одягу, побутових приладів, книг, розваги тощо. Для того, щоб нормально себе почувати там, потрібно добре заробляти.

Дата публікації: 06.07.2017

Дивіться також