ТОП-5 програм агро стажування в Європі | Статті ZRFA

ТОП-5 програм агро стажування в Європі

Лого www.zrfa.com.ua

Студенти сільськогосподарських вузів мають чудову нагоду стати учасниками обмінних програм за кордоном. Існують різні напрямки стажувань в Європі та інших континентах. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші з них.

 

 

 

Основні вимоги до учасників в усіх країнах

Практично всі фермерські господарства висувають схожі вимоги до зарубіжних кандидатів. Вони стосуються, в першу чергу, освіти, віку і знання мови. Серед них:

 • бути студентом аграрного навчального закладу;
 • мати вік від 18 до 30 років;
 • володіти англійською (або німецькою) на рівні А2;
 • мати водійське посвідчення.

Кожна держава може висувати свої особливі побажання. Варто розглядати їх індивідуально.

 прівет.png

Данія

Одне з найпопулярніших місць для стажування. Українські кандидати зупиняють свій вибір на вакансії в таких напрямках:

 • тваринництво (молочні ферми, а також свиноферми);
 • птахівництво (кури, гуси, качки, індики);
 • хутрові господарства (норкові);
 • рослинництво (овочі, квіти);
 • садові господарства;
 • лісові підприємства.

 c поросенком.png

При поданні заявки на підписання контракту можна обирати підходящу тривалість програми: на 6 або 12 місяців. У першому випадку студент отримує можливість повністю повернути витрати, відкрити країну в незабутніх подорожах, познайомитися з традиціями, культурою, кухнею і т.д. Також в залежності від бажання і працьовитості можна накопичити заощадження.

У разі перебування в країні протягом 12 місяців студент повністю отримує перераховані вище можливості, а ось фінансове становище можна поліпшити значно краще.

Середня з/п залежить від напрямку (більше оплачується тваринництво), знань, віку, досвіду стажера. Мінімальним місячним заробітком можна вважати від 11   400   крон (або 1   625   $). При цьому за особистими домовленостями з фермером допускається over time, який оплачується дорожче.

Вартість програми на 12 місяців становить 680   $ або 900 $. При цьому компанія ZRFA повертає вартість іспиту КЕТ, за умови реєстрації через WinWin .

Швеція

У даній країні роботодавці більш поблажливо ставляться до рівня знань англійської мови. Щоб стати кандидатом програми в Швеції, досить мати розмовну англійську. Крім того, водійське посвідчення вітається, але не є обов'язковим.

 техніка.JPG

Тривалість перебування в країні: 6, 12 і 18 місяців. Напрямки роботи такі ж, як і у Данії. Місячний дохід в залежності від праці становить від 1   000   $ до 1   500   $. Також в різних ситуаціях може бути over time. Фермери забезпечують зарубіжних студентів житлом поблизу від роботи.

Ціна програми - 700   $.

Швейцарія

Кандидат, що претендує на участь в програмі в цій країні, повинен володіти німецькою мовою на розмовному рівні. Більш затребуваними є стажери у віці до 25 років (хоча допустимі винятки до 30 років). Також вітається вміння водити автомобіль.

 гори.png

Заробітна плата, на яку може розраховувати стажер, коливається від 900   $ до 1   500   $. Тривалість програми можна обрати виходячи з трьох варіантів:

 • 4 місяці;
 • 1 рік;
 • 18 місяців.

Ціна поїздки - від 400   $ до 1 200   $.

Німеччина

Якщо Ви не володієте відмінною німецькою, не варто впадати у відчай. Учасником обмінних програм в даній країні може стати студент з розмовною англійською. Звичайно, домовлятися з місцевими жителями простіше державною мовою, але хто сказав, що англійська далека для німців?

Тривалість стажування в Німеччині для українського студента може бути 6 або 12 місяців. Працювати можна в двох напрямках:

 • тваринництво (ВРХ і свині).

 5телята.jpg

Оплата відбувається в євро. Cтіпендія становить €   735. При цьому фермер забезпечує українського стажера житлом, а також безкоштовним харчуванням.

Вартість програми на 6 місяців становить 700   $, а на 1 рік - 1   200   $.

Норвегія

Раніше в компанії ZRFA були актуальними стажування в дану країну. Зв'яжіться з нами для уточнення інформації.

  Міжнародний центр агро стажувань за кордоном також надає можливість відвідати інші країни і континенти. Великою популярністю користуються США і Австралія . Відкривайте для себе незвіданий світ! Бажаємо незабутніх вражень і відмінного фінансового становища.


Дата публікації: 18.11.2017

Дивіться також