Працевлаштування в Німеччині - як поїхати працювати? | Статті ZRFA

Працевлаштування в Німеччині - як поїхати працювати?

Лого www.zrfa.com.ua

Німеччина - це дивовижна країна з чудовими архітектурними будівлями, високим рівнем економічного розвитку, цікавою культурою. Можливість пожити і попрацювати там Вам може надати Центр міжнародних агро стажувань ZRFA. Студенти агро вузів, а також молоді фахівці в сфері сільського господарства мають можливість провести 6 місяців або 1 рік в Німеччині, працюючи на сучасних фермах і подорожуючи після закінчення програми.
Стажування в Німеччині - це Ваш шанс провести незабутній час в одній з високорозвинених європейських країн, краще зрозуміти культуру німців, відвідати відомі місця, а також добре заробити для реалізації своїх цілей.

ZRFA - Ваш надійний помічник

Наша компанія вже більше 23 років (з 1994 року) займається організацією стажувань аграрного спрямування, допомагаючи молодим людям стати на ноги у фінансовому плані і наблизитися до своїх цілей. ZRFA гарантує індивідуальний підхід до кожного кандидата, відмінні умови праці (на сучасно обладнаних фермах), гідну заробітну плату, а також дотримання всіх умов договору. Молоді люди, які відповідають вимогам програм, і співпрацюють з нами, отримують запрошення на стажування і візу. Наших стажерів цінують роботодавці і сприяють їх комфортному перебуванню в приймаючій країні.

Цього вдалося досягти за рахунок багаторічної партнерської співпраці з багатьма організаціями, які займаються обмінними програмами, а також розуміння стажування "зсередини" (всі співробітники ZRFA самі пройшли не одну таку практику). На сайті компанії Ви можете подивитися відгуки стажерів, які співпрацювали з нами і дізнатися про все, що Вас цікавить з перших вуст.

 парламент

Поетапна підготовка до стажування від ZRFA:

 1. Перше, що Вам потрібно зробити - це відправити заявку на стажування або зателефонувати менеджеру. Це Вас ні до чого не зобов'язує, Ви просто зможете задати питання і отримати на них відповіді.
 2. Якщо Ви зрозумієте, що Вам підходить стажувальних програма і Ви хотіли б поїхати в Німеччину на роботу в якості стажера, ми разом з Вами визначимо, який напрямок Вам найкраще підходить, а також на якому рівні Ви володієте іноземною мовою.
 3. При обопільній згоді укладається договір, Ви оплачуєте вартість стажування і ми починаємо процес підготовки. Зверніть увагу, що якщо з незалежних від Вас причин Ви не зможете поїхати на практику до Німеччини, ми повернемо Вам повну вартість стажування.
 4. Ми готуємо всі документи, ви проходите співбесіду з роботодавцем (до якого ми Вас готуємо), отримуєте Job Offer.
 5. Пройшовши остаточний інструктаж, Ви дізнаєтеся, що робити після приїзду до Німеччини, як швидко адаптуватися і відповіді на інші питання. В аеропорту Вас зустріне роботодавець або наш представник.
 6. Ви проходите стажування, подорожуєте, робите масу яскравих фотографій і повертаєтеся додому.

Вимоги до кандидатів і вартість участі в програмі

Ви можете стати учасником стажувальних програми для студентів, якщо:

 • маєте спеціальність аграрного спрямування;
 • у віці не старше 30 років;
 • володієте німецькою або англійською на середньому рівні (можете вільно говорити);
 • наявність водійських прав дасть Вам додаткову перевагу.

Вартість програми - 700 $ (при укладенні договору на 6 місяців) і 1200 $ (при укладенні договору на 1 рік).

Також Вам потрібно буде оплатити:

 • переліт до Німеччини і трансфер - 200 $;
 • страховку - 20 $;
 • адміністративний внесок - 550 $.

Стажування окупить себе за перші 4-6 тижнів, оскільки Ви будете отримувати оплату праці в розмірі 735 євро на місяць. Крім того, витрати за Ваше проживання та харчування бере на себе роботодавець.

 свиноферма

Напрями діяльності в рамках стажування в Німеччині

Взяти участь в подібній програмі можуть студенти агро вузів або випускники, які мають освіту в сфері сільського господарства або готельно-ресторанної справи. Працювати можна або на фермі, або в готелі.

Напрямки аграрного стажування:

 • догляд за свинями;
 • догляд за великою рогатою худобою;
 • догляд за домашніми птахами.

корови

Напрямки стажування в готелі:

 • сервіровка столів;
 • підготовка залів до урочистих заходів;
 • підготовка кейтерінгів для конференцій, виїзних заходів та замовлень в номер;
 • допомога гостям під час їх приїзду в готель та т.п.

готель

Пройдіть стажування в Німеччині, отримайте високооплачувану роботу та масу яскравих вражень від перебування в цій країні!

Дата публікації: 22.02.2018

Дивіться також