У якій країні краще стажуватися? | Статті ZRFA

У якій країні краще стажуватися?

Лого www.zrfa.com.ua

Стажування за кордоном - вкладення у ваше майбутнє!

Молодіжні стажування за кордоном є чудовою нагодою знайти практичні навички в певній сфері, побачити інші країни, познайомитися з новою культурою і людьми, а також покращити свою англійську мову. Крім того Ви маєте шанс отримати пропозицію працювати на постійній основі.

Наша організація ZRFA є Міжнародним Центром Агро Стажувань. Ми пропонуємо допомогу в проходженні практики за кордоном в якості стажера у напрямку сільського господарства, готельно-ресторанної справи і туризму. Багаторічний досвід роботи з 1994 року, партнерські відносини з багатьма організаціями з різних куточків світу, а також понад 2200 молодих людей, які успішно пройшли практику - все це говорить про надійність компанії ZRFA.

У яких країнах краще проходити стажування?

Для студентів і випускників відкриті двері:

  • в багато країн Європи (Німеччини, Швеції, Швейцарії, Данії);
  • в одну з найцікавіших країн - Австралії;
  • в Сполучені Штати Америки, а також в Канаду.

стажировка на ферме

Студенти та молоді люди, які вже закінчили університет, найчастіше вибирають європейські країни, так як вони мають розвинену економіку, високий рівень життя, цікаву культуру. Ціна річної програми в Данії 680 $ або 900 $, Швеції 700 $, Німеччини та Швейцарії - 1 200 $ (віза, проїзд, страхування, адміністративний внесок оплачуються додатково). Середній місячний заробіток в Німеччині становить 735 € (стипендія), в Данії - 1800 - 2250 $, в Швеції - 1000 - 1500 $, в Швейцарії 900 - 1500 $.

Канада і Америка приваблюють багатьох молодих людей духом свободи, відомими у всьому світі пам'ятками, а також мальовничою природою. У Вас буде можливість не тільки пройти стажування у найкращих фахівців і перейняти закордонний досвід, але також відвідати Торонто і Нью-Йорк, пройтися по канадських і американських магазинах, побачити своїми очима Ніагарський водоспад та Гранд Каньйон! Вартість програм в США - 1500 $. Проїзд, візу, щомісячне страхування і адміністративний внесок також доведеться оплачувати додатково. При цьому, середня оплата праці становить 9-10,5 $ за годину.

Ниагарский водопад

Говорячи про Австралію - це неймовірно розвинена і в той же час екзотична країна. Вартість програми - 1500 $. Проїзд, візу, щомісячне страхування і адміністративний внесок також доведеться оплачувати додатково.

На сайті компанії ZRFA Ви можете відправити заявку на отримання консультації, а також замовити зворотний дзвінок від менеджера. Крім того, для уточнення будь-яких питань відносно агро стажувань за кордоном, можна зателефонувати за тел:

 +380412424509

 +380673563648

 +38063 9476441

 +380993545733

 по скайпу: leonzt2

 viber: (+380993545733)

ел. пошта: info@zrfa.com.ua

Чому варто поїхати на стажування за кордон?

стажировка за границей

Є багато причин, за якими закордонні стажування стають найкращим рішенням. При цьому, багато молодих людей, які пройшли таку практику, відзначають найцінніше, що їм дало стажування. Практично всі з них:

  • отримали величезний досвід в гарних умовах і при цьому добре заробили;
  • підтягнули розмовну англійську мову, а також змогли підучити мову країни, що приймає;
  • знайшли нових друзів та розширили коло знайомих;
  • пізнали культуру такою, як вона є;
  • отримали хорошу, високооплачувану роботу в рідній країні або ж за кордоном.

Не втрачайте свій шанс - пройдіть стажування в одній з країн за кордоном і станьте потрібним фахівцем в аграрній і туристичній сфері!

Дата публікації: 25.05.2017

Дивіться також