Work and Travel - поради щодо програми | Статті ZRFA

Work and Travel - поради щодо програми

Лого www.zrfa.com.ua


Корисні поради для учасників Work and Travel

Якщо Ви вирішили взяти участь у популярній студентській програмі Work and Travel USA, ми хочемо поділитися деякими порадами, що допоможуть краще підготуватися до поїздки і швидше адаптуватися до іншої країни і нової роботи.

 

1. Не їдьте непідготовленими.

Це банальна, але дуже важлива порада. Повірте, що розбиратися на місці буде набагато складніше, ніж якби Ви були заздалегідь підготовлені щодо деяких питань.

  • Для початку, промоніторьте ціни на квитки. Буває, що в певні дні можна купити квиток із великою знижкою. Також вигідно купувати одразу і зворотний квиток.
  • Уточніть у свого роботодавця, як дістатися до місця призначення по приїзду в Америку.
  • Якщо за контрактом Вам не надається житло, подбайте заздалегідь про те, щоб знайти, де Ви будете жити.

 группа.jpg

2. Правильно зберіть свою валізу.

Америка - країна за океаном. Це досить далеко, тому навіть для власного спокою хочеться взяти чим більше речей. Але не варто перевантажувати свій чемодан. Візьміть найнеобхідніше:

  • Аптечку. У неї обов'язково покладіть знеболююче, активоване вугілля або інший абсорбуючий засіб, жарознижувальний засіб, можливо, ліки від алергії і укусів комах. Решта медикаментів - на Ваш розсуд. Там купувати медичні препарати дорого, а іноді і неможливо без призначення лікаря.
  • Перехідник з нашої розетки на американську.
  • Документи та їх копії.
  • Одяг. Також візьміть кілька теплих речей на випадок прохолодної погоди.

3. Не залишайте сумки і речі без нагляду. Сподіваємося, Ви це розумієте, але нагадати буде не зайвим.

4. Влаштувавшись на основну роботу, можете підшукати додатковий заробіток. Другу роботу можна буде знайти тільки після того, як Ви отримаєте Social Security, але заздалегідь підшукувати місце можна одразу.

5. Харчуйтеся розумно. Це означає, не псуйте собі шлунок фаст-фудом (а така спокуса буде) і намагайтеся заощаджувати. Замість бургерів і картоплі фрі з McDonalds або Burger King купуйте свіжі продукти та напівфабрикати в найближчому магазині. Готувати доведеться самому.

 фастфуд.jpg

6. Запитуйте, якщо чогось не знаєте. Навіть якщо Ви звернетеся щодо якоїсь дрібниці, нічого страшного, американці в більшості випадків добрі та чуйні, тому з радістю допоможуть. Але тут знадобиться англійська, так що доведеться подолати мовний бар'єр, якщо він у Вас є.

7. Бажано, щоб у Вас при собі завжди був страховий поліс або хоча б його номер. Самого номера буде досить, щоб надати Вам медичну допомогу за необхідності. В Україні ознайомтеся з умовами страховки, щоб там Ви знали, на що можете розраховувати.

8. Ну і звичайно ж, регулярно телефонуйте додому. Це заспокоїть Ваших близьких на Батьківщині і додасть сил Вам самим.

 в-парке.jpg

Work and Travel з компанією ZRFA

Компанія ZRFA є міжнародним центром агро стажувань в Україні. Серед доступних програм для студентів - популярна Work and Travel. Якщо Ви вирушаєте через нашу компанію, ми візьмемо на себе всі питання з підготовки до поїздки і допоможемо адаптуватися по приїзду в Америку. ZRFA співпрацює з багатьма обмінними організаціями, тому забезпечує учасникам хороші умови і чітке дотримання контракту. Ми розповімо Вам все до дрібниць, а також будемо на зв'язку аж до Вашого повернення.

Бажаємо відмінних вражень від програми!

Дата публікації: 16.01.2018

Дивіться також