Про компанію ZRFA

Про нас

Хто ми?

ZRFA - Міжнародний Центр Агро Стажувань.

Planet in hands

Понад 20 років, з 1994 року, наша організація займається обмінними сільськогосподарськими молодіжними програмами за кордоном. Є членом Grow Abroad World Alliance , в який входить 27 країн-учасниць міжнародних обмінних молодіжних сільськогосподарських програм.

 

Ми відправляємо молодих людей і майбутніх фахівців за кордон на стажування для придбання нового досвіду роботи в сфері сільського господарства. Результат - 2200 осіб вже пройшли міжнародні програми в різних куточках світу.

 

Програми стажування (загальна інформація)

Залежно від того, який напрямок цікавить майбутнього стажера, від його індивідуальних запитів, побажань та потреб, ми забезпечуємо підбір ферми або компанії, де він зможе максимально отримати необхідні навички. В результаті: стажер набуває унікального особистого досвіду, знайомиться із західним досвідом ведення с/г господарства, культурою і традиціями, покращує знання іноземної мови і поповнює свій капітал.

Тривалість стажування кожної програми 6-18 місяців. У стажера є можливість пройти від однієї до трьох програм в різних країнах за власноруч обраним напрямком.

При проходженні стажування стажер отримує зарплату від 800 до 2500 доларів на місяць (в залежності від країни перебування). Проживає на фермі, має офіційний статус перебування в даній країні.

 Girl on the farm

Які у нас є напрямки програм

Сільськогосподарські програми мають великий вибір напрямків: свинарство, птахівництво, велика рогата худоба (ВРХ - м'ясний і молочний), переробка молочних продуктів, вівчарство, вирощування страусів, хутрових звірів тощо. Також, польові роботи, обслуговування техніки, лісове, садове, тепличне господарство , ландшафтна справу та ін.

 

Де проходять стажування наші стажери

Географія діяльності охоплює 3 континенти і більше 12 західних країн:

  • Європа: Німеччина, Данія, Норвегія, Фінляндія, Швейцарія, Швеція, Голландія, Польща.
  • Північна Америка: США, Канада.
  • Океанія: Австралія, Нова Зеландія.

Хто наші стажери?

 Man in the field

Молоді люди, студенти, випускники сільськогосподарських навчальних закладів, фермери, менеджери і керівники компаній можуть пройти стажування за кордоном.

Набуття практичних навичок відбувається на фермах і компаніях різного рівня, від сімейного типу до промислового масштабу.

Стажера під час проходження стажування задіють на всіх етапах виробництва і втягують в усі організаційні питання.

Для кого це треба? Яку користь Ви отримаєте від програм?

  • для тих, хто хоче отримати закордонний досвід і заробити початковий капітал для старту в сільському господарстві: завести свою ферму, відкрити підприємство в сфері АПК;
  • для тих, хто вже займається сільським господарством і хоче отримати закордонний досвід, вивчити сучасні технології, вивести свій бізнес на більш високий технологічний рівень і отримати додаткові кошти на розвиток своєї справи;
  • для тих, хто вже працює в сфері АПК і прагне кар'єрного росту, бажає придбати управлінські навички. Це програма призначена для керівників;
  • для власників с/г підприємств, які хочуть підвищити кваліфікацію, збагатити новим досвідом і знаннями своїх співробітників для подальшого підвищення ефективності та якості власного бізнесу;
  • учасникам програм, які пройшли два і більше закордонні стажування, ми можемо надати інформацію з працевлаштування в агропромислових комплексах і на фермах в Україні, Росії, Білорусії.
Голова асоціації: signature Михайлов Леонід Миколайович