Cпівробітництво з компанією ZRFA

Cпівпраця з нами

ZRFA - це команда вкрай різнобічних і гармонійно розвинених людей, професіоналів своєї справи. Загалом за плечима колективу - понад 15 років проведених за кордоном. Ми гордо без сорому заявляємо, що побачили багато чого. Навчились слухати своїх співрозмовників і бути почутими.

Набутий життєвий досвід зобов'язує нас залишатись відкритими до нових ідей, нових знайомств і місць, нових починань і звичайно ж нових викликів. Ніколи не знаєш наперед, де знайдеш, а де втратиш.

Наша діяльність зосереджена на зарубіжних обмінних програмах, роботі з іноземцями, роботі з міжнародними державними і профільними організаціями, компаніями з працевлаштування за кордоном, компаніями АПК України, с/г освітніми установами, волонтерськими рухами, освітніми програмами та багато чим іншим.

ZRFA заявляє:
Якщо Ви вважаєте, що нам з Вами є над чим попрацювати, наші шляхи десь перетинаються або Вам хочеться щось обговорити, двері нашої офісу завжди для Вас відчинені. Ми із задоволенням вислухаємо нові ідеї, знайдемо нові знайомства, відвідаємо нові місця.

Ласкаво просимо до ZRFA!

Голова асоціації: signature Михайлов Леонід Миколайович