Готельно-ресторанна справа | Новини ZRFA

Готельно-ресторанна справа

Лого www.zrfa.com.ua
Готельно-ресторанна справа

Бути непосидою, бунтівником, революціонером, шукачем пригод, не боятися змінити своє життя - це означає бути молодою людиною бути самим собою. Це означає - оточити себе можливостями спробувати нові речі і створити свій власний шлях для майбутнього.

Якщо Ви ще студент, можете вільно спілкуватися англійською мовою - тоді саме для Вас надається шанс пройти стажування в кращих готелях Німеччини, а саме в мережі готелів "Radisson" і курорт - готелів 4*. Стажування за кордоном це ідеальний шанс для Вас!

Тетяна Михайлова, координатор програм (з особистого досвіду)

"Майже 20 років тому, не маючи професійного досвіду, але маючи велику мрію - відкрити свій ресторан, мені випала нагода пройти стажування з ресторанного бізнесу спочатку в США, а пізніше - в Канаді. Програми стажувань були короткими - по одному місяцю, але залишили яскраві та незабутні спогади на все життя. Я отримала багато теоретичних, хочу особливо підкреслити, дуже потрібних знань: щоденне 8-ми годинне навчання, підкріплене екскурсіями, в найпрестижнішому університеті з ресторанного і готельного бізнесу в США, Лас-Вегас - UNLV. Це були приголомшливі і, безумовно, шокуючі враження. А під час стажування в Канаді мені випала нагода поринути безпосередньо в практику. Привітний господар ресторану ознайомив мене зі своїм закладом, процесом ведення бізнесу та ін. Але найголовніше почало відбуватися з того моменту, коли я потрапила на кухню, на початку в якості спостерігача, а потім і учасника процесу. Мене вразили не страви, а те, як легко і злагоджено, дуже організовано, без зайвої метушні, і в той же час швидко, зв'язується ланцюжок від моменту приходу і зустрічі клієнта до моменту подачі страви і розставання. А ще більше мене вразила поведінка самого господаря закладу: він підходив до клієнтів, привітний і усміхнений, іноді навіть приймав замовлення і поспішав на кухню; він був скрізь, нікому не нав'язуючи, не заважаючи, і в той же час, спостерігаючи і диригуючи всім процесом. Ось це мені запам'яталося на все життя! І цей безцінний досвід я досі бережу, використовую в своєму бізнесі, і не тільки в ресторанному. Також збулася моя мрія - у мене вже більше 16 років працює невеликий, але свій улюблений ресторанчик!"

Дата публікації: 12.12.2016

Дивіться також