Ми зробили сайт ще більш зручним! | Новини ZRFA

Ми зробили сайт ще більш зручним!

Лого www.zrfa.com.ua
Ми зробили сайт ще більш зручним!

Друзі, компанія ZRFA з радістю вітає Вас на нашому сайті!

Для нас важливо, щоб тут Ви могли легко знайти всю необхідну для Вас інформацію про нашу організацію та стажування, дізналися щось корисне, а також змогли зв'язатися з нами у найбільш зручний спосіб. З моменту розробки сайту ZRFA, ми намагалися зробити його ще більш зручним. Сподіваємося, у нас вийшло! Хочемо поділитися з Вами новинками, якими Ви тепер можете користуватися.

По-перше, були модернізовані сторінки стажувань по країнах. Тепер Ви можете не тільки ознайомитися з програмою до конкретної країни, але також дізнатися детальніше про кожен напрямок в цій країні.

На сайті реалізовані напрямки стажувань, як окремі категорії, всередині кожної країни. Відкривши верхнє меню, Ви можете відразу перейти в розділ країни або напрямку діяльності, яка Вас цікавить.

Направления-Канада.png

Крім цього, опрацьовані сторінки напрямків. На них представлена основна інформація про програму, а також вказані країни, до яких можна поїхати за даним напрямком. Наприклад, якщо Вас зацікавило стажування на свинофермі, Ви можете прямо з цієї сторінки перейти на сторінку стажування, наприклад, в Данії, щоб дізнатися умови для цієї країни.

Основна інформація про програму представлена табами. Вам більше не потрібно скролити сторінку вниз - Ви можете подивитися вимоги до кандидатів, тривалість стажування, її вартість, додаткові витрати, заробітну плату, документи та інше, залишаючись на місці і перемикаючи лише таби.

Информация.png

Трохи нижче на сторінці стажування по країнах Ви можете ознайомитися з відгуками стажерів, які пройшли практику в цій країні, вакансіями, фото, а також побачити місця ферм на карті. Вся ця інформація також представлена табами для вашої зручності.

карта.png

Також, ми додали на сайт розділ Статті, в якому Ви знайдете корисну інформацію щодо роботи за кордоном (які документи потрібні, як пройти співбесіду на візу, в якій країні краще практикуватися та багато іншого). Слідкуйте за оновленнями!

Для стажування в Данії обов'язковою умовою для кандидатів є складання тесту КЕТ. Щоб на реальному іспиті Ви відчували себе більш впевнено, Ви можете пройти тест і дізнатися свій рівень володіння англійською мовою прямо на сайті ZRFA! Якщо результати Вас не влаштують, нижче надана інформація про мовну школу, в якій Ви зможете швидко і ефективно підготуватися до КЕТ.

тест.png

Ми також регулярно оновлюємо розділ Галерея, додаючи туди нові фото наших стажерів. Нещодавно там з'явився підрозділ Хутрові господарства https://zrfa.com.ua/gallery/.

Ну і на завершення - кілька змін на сторінці Контакти. Перше - там з'явилася онлайн-форма зворотного зв'язку: Ви відправляєте нам свої питання, ми відповідаємо Вам на ел. пошту. Друге - доданий контакт Viber для тих, хто звик користуватися цим месенджером.

Сподіваємося, всі ці зміни зроблять користування сайтом ще більш зручним, а нашу з Вами співпрацю - більш комфортною!

Дата публікації: 21.07.2017

Дивіться також