Новий сайт ZRFA. Дякуємо "Пароходу"! | Новини ZRFA

Новий сайт ZRFA. Дякуємо "Пароходу"!

Лого www.zrfa.com.ua
Новий сайт ZRFA. Дякуємо "Пароходу"!

Над роботою зі створення сайту наша компанія ZRFA замислювалася давно, але кожен раз щось заважало, гальмувало, зупиняло. Скоріше за все, ми не були готові, не дозріли для просування бізнесу в інтернет-просторі.

І ось, нарешті настав момент, коли наше «хочемо» та «можемо» з'єдналися воєдино. Питання: «До кого звернутися, з ким порадитися, хто це може зробити добре?» - направили нас по давно протоптаній стежці багаторічної співпраці до творчої та креативної людини, дизайнера - Олексія Столярова, який очолює рекламну компанію Luka Galamar (в минулому Арт Дизайн). Порада була дана відразу, без затримки та прямо в яблучко: «Звертайтеся в агентство «Пароход».

Дякуємо тобі величезне, Олексію, що ти допоміг нам обрати правильний курс та направив в потрібну гавань!

Так ми опинилися на борту «Парохода». На перший погляд - звичайний офіс, молоді люди, які дивляться на екрани моніторів та швидко перебирають клавіатуру, але, якщо прислухатися до їхньої розмови, можна з упевненістю сказати, що далеко не все, з почутого, зрозумієте, хоча розмова ведеться на рідній для вас мові. Почалася спільна творча робота. Від нас вимагалося подати необхідний матеріал, а від команди «Парохода» - включити весь свій творчий потенціал, напрацьований професіоналізм та створити сайт ZRFA. Робочий процес був цікавим та пошуковим.

Результат виявився відмінним! Сайт створено, він нам дуже подобається!

Ми вдячні всій команді компанії «Пароход» за чудово виконану роботу. Бажаємо гарного настрою, творчої думки і любові до своєї справи, геніальних ідей та креативних рішень.

Окреме «Спасибі!» Капітану - Андрію Горбатому, що стоїть біля штурвалу «Парохода». Бажаємо, щоб Ваше хоробре судно, яке плаває в бурхливому життєвому морі, вдало долало всі шторми та хвилювання, скоряло нові моря - океани, а стрілка компаса завжди вказувала вірний напрям.

Усій команді «Парохода» бажаємо попутного вітру та сім футів під кілем!

Дата публікації: 29.08.2016

Дивіться також