Відкриття офісу ZRFA в Києві | Новини ZRFA

Відкриття офісу ZRFA в Києві

Лого www.zrfa.com.ua
Відкриття офісу ZRFA в Києві

Хочемо поділитись відмінною новиною! Компанія ZRFA стала ближчою до своїх клієнтів. Головний офіс у Києві офіційно вважається відкритим! Перерізаємо червону стрічку та запрошуємо зануритись в наш новий "гнучкий" офіс в БЦ Silver Breeze.Як виглядає "гнучкий" офіс ZRFA?

Ласкаво просимо в Hi-Tech бізнес центр, спроектований кращими українськими та зарубіжними архітекторами, дизайнерами відповідно до європейських вимог. Передові інженерні системи, швидкісні ліфти, сучасна електроніка та телекомунікації - тут все створено для комфортних бесід з кандидатами обмінних програм.

фасад.jpg

Подорож за кордон починається вже з порогу нашого нового столичного офісу. І лише панорама за вікном - могутній Дніпро, Києво-Печерська Лавра та естетичний пейзаж нагадують про золотоглавий Київ. М'які меблі, затишне кафе, зона відпочинку і кімната для переговорів - вже мало схожі на офіс, але саме таким він повинен бути сьогодні.

Нам важливо наблизити кандидатів обмінних програм до умов життя за кордоном. Тому схожі умови ми знайшли і працюємо в них тут, в Україні. Офіс класу "А" надає максимально комфортний сервіс.

вход-А.jpg

интерьер.jpg

из-окна.jpg

Ви зможете детально дізнатись про всі напрямки стажування за кордоном, країни та вакансії. Ми розповімо про необхідні документи, вимоги до кандидата і умови практики. Підберемо індивідуальну програму і детально проконсультуємо із будь-якого питання. І все це в комфортних умовах за чашкою улюбленого гарячого напою зі смачними цукерками.

Де шукати ZRFA в Києві?

Ми знаходимось в БЦ Silver Breeze за адресою: м Київ, вул. Павла Тичини 1В, оф. 409. Зручна транспортна розв'язка дозволить з легкістю дістатися до офісу з будь-якого місця Києва. А просторий засклений фасад не дасть Вам пройти повз будівлі БЦ Silver Breeze.

Запрошуємо поринути в атмосферу сучасних офісних технологій і познайомитись з обмінними програмами за кордоном!

интерьер_.jpg

интерьер__.jpg

Як доїхати в ZRFA?

Офіс знаходиться на Лівому березі Дніпра, одразу за мостом Патона. Громадським транспортом можна доїхати так:

  1. від м. Лівобережна: автобусами № 95, 63, 49, 108; маршрутками № 178, 245, 249.
  2. від м. Дружби народів: автобусом № 51; тролейбусом № 43; маршрутками № 205, 211, 416, 172, 527, 422, 523, 590.

Зв'язатись з Київським офісом можна також за телефоном: +38 (044) 390 94 79.

Чекаємо Вас в офісі з будь-якими питаннями і пропозиціями з аграрних стажувань за кордоном, а також просто на чашку чаю або ароматної кави.

 

З повагою,

Команда ZRFA

Дата публікації: 30.01.2018

Дивіться також