Система документообігу "PaperLess" | Новини ZRFA

Система документообігу "PaperLess"

Лого www.zrfa.com.ua
Система документообігу "PaperLess" Компанія ZRFA поспішає Вам повідомити!

До червня 2017, Житомирський і Калінінградський офіси ZRFA, завершили програму з переведення паперового документообігу в цифровий, за принципом - "PaperLess". Цей досвід ми із задоволенням перейняли у наших Північно-Американських партнерів. Програма "PaperLess" відноситься до "зелених технологій".

"PaperLess" не тільки зберігає нашу екологію, але й позитивно впливає на якість послуг, які Вам надаються. Такі відомі компанії як Google, Manilla, HelloSign, Fujitsu ScanSnap, Citigroup, JPMorgan, Wells Fargo, Farmers Insurance, AIG та багато інших об'єдналися в "PaperLess Coalition". На власному прикладі показують, як вони втілюють екологічний підхід і роблять все, щоб допомогти в цьому іншим.


Суть програми "PaperLess" ширша ніж здається на перший погляд і полягає в наступному:
Перше - турбота про навколишнє середовище. Нас в ZRFA не залишає байдужими процес вирубки лісів для виготовлення паперу.

Друге - процес вторинної переробки паперу і пов'язані з цим "брудні процеси" для екології та природи.

Третє - ми перевели весь документообіг в хмарний сервіс і використовуємо такі інструменти як: Бітрікс24, Google Disc, Google Docs, PDF, Apple iCloud, Evernote. Завдяки цьому команда ZRFA стала ще більш продуктивною і оперативною, в черговий раз підвищила рівень та якість послуг, що Вам надаються.

Четверте - підвищення ефективності роботи компанії. Тепер 99% документообігу в ZRFA переведено в цифровий формат. Ми в 15 разів скоротили закупівлю і використання паперових носіїв інформації. Швидкість подачі Ваших анкет, резюме та інших документів для наших західних партнерів скоротилися від 48 годин до 2 годин. Документи для посольств іноземних держав, студентські та робочі контракти, авіаквитки, фінансові документи та багато іншого переведено в цифровий вигляд.

Активність компанії ZRFA пов'язана з найпередовішими технологіями в сфері сільського господарства та охорони навколишнього середовища. Наші Північно-Американські партнери у своїй господарській діяльності привласнюють пріоритетний статус питання екології, тим самим подаючи нам хороший приклад з охорони навколишнього середовища, збереження природи та дбайливого ставлення до неї.
Ми щиро радіємо таким позитивним змінам!


З повагою до Вас і Природи,
Команда ZRFA

Дата публікації: 08.06.2017

Дивіться також