Торгова марка ZRFA - чергова сходинка до успіху | Новини ZRFA

Торгова марка ZRFA - чергова сходинка до успіху

Лого www.zrfa.com.ua
Торгова марка ZRFA - чергова сходинка до успіху

В цьому році компанії ZRFA виповнюється 24 роки. Відмінний вік, чи не так? Саме час стати старше і ще більш професійніше! Початок 2018 го ознаменувався для нас розширенням і відкриттям головного офісу в Києві. Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо йти далі. І наступне важлива подія, реєстрація торгової марки - ZRFA.

Що таке торговельна марка / товарний знак?

Товарний знак - це позначення, яке відрізняє компанію від інших, схожих за родом діяльності. Він може бути виражений словами, буквами, цифрами, картинками і навіть поєднанням кольорів. Це яскравий, що запам'ятовується і неповторний символ, який дає ряд цінностей і охороняється законом. Саме такий тепер має компанія ZRFA.

Які переваги у володаря товарного знака?

Власник ТМ переважає над іншими компаніями. В першу чергу, він отримує можливість використовувати для свого сайту домен UA. Тільки компанії з зареєстрованим торговим знаком можуть дозволити адресу в цій престижній доменній зоні.

Поруч з назвою або логотипом компанії вказується зареєстрований охороняється знак ®. Таким чином, він захищається від протиправних конкурентів.

                                                                              r.png


Тепер ZRFA має виключні права на використання своєї торгової марки. Унікальність наших послуг надійно охороняється Законом України про інтелектуальну власність. Будь-яке неправомірне копіювання тягне за собою відповідальність. Це також відкриває нам двері для реєстрації міжнародної ТМ за Мадридською системою. А значить - захист ZRFA у всьому світі. Отримання торгової марки надає нам ще більшу благонадійність, а клієнтам - додаткову впевненість в якості наших послуг.

Новий www.zrfa.ua

Пройшовши всі експертизи на відповідність вимогам Закону України про інтелектуальну власність, правової охорони і інших офіційних органів, ми можемо з радістю оголосити про нову адресу сайту.

Ласкаво просимо на www.zrfa.ua

Найголовніше кредо в нашій роботі - безпека і впевненість у завтрашньому дні учасників обмінних програм за кордоном. Маючи захист від держави, ми абсолютно гарантуємо її своїм стажерам.

                                                        team.png

Професійний досвід, спілкування з кращими зарубіжними фахівцями в галузі сільського господарства, проживання та навчання в розвинених країнах світу, прямий доступ до сучасних технологій і гідна оплата праці - все це чекає Вас на стажуванні від компанії ZRFA.

Відкрийте для себе світ і станьте фінансово незалежним за допомогою захищеної компанії!

ZRFA – Real experience begins here!

Дата публікації: 08.08.2019

Дивіться також