Другий етап робіт над корпоративним веб-сайтом ZRFA завершено! | Новини ZRFA

Другий етап робіт над корпоративним веб-сайтом ZRFA завершено!

Лого www.zrfa.com.ua
Другий етап робіт над корпоративним веб-сайтом ZRFA завершено!

ZRFA завершила другий етап робіт зі створення корпоративного веб-сайту www.zrfa.com.ua

Веб-сайт отримав англомовний профіль. Це робить його більш зручним для наших діючих англомовних партнерів та потенційно нових. Тепер вони мають можливість спостерігати за актуальністю та достовірністю інформації, що подається на веб-сайті.

Були виправлені та доповнені багато непомітних на поверхні деталей, на які ми звернули увагу розробників, після першого місяця користування веб-сайтом в тестовому режимі.

Головною подією другого етапу робіт став переїзд "галереї" з тимчасового місця проживання в соціальних мережах, на постійне. З чим команда "Пароход" впоралася на відмінно. Для зручності кандидатів, стажерів та гостей сайту, галерея має фільтри з профільних напрямків. Переглянути напрямок, що Вас цікавить, стало простіше і цікавіше. Тепер наповнення галереї буде відбуватися регулярно, в міру повернення молодих людей зі стажування. На додаток, компанія ZRFA вводить нову практику, щоквартальний фото-звіт від стажерів, які знаходяться за кордоном. У підсумку це надасть саме свіже і найбільш повне уявлення про поточний стан справ.

ZRFA не зупиняється на досягнутому! Спільно з компанією "Пароход" приступає до третього етапу робіт над корпоративним веб-сайтом www.zrfa.com.ua

Дата публікації: 06.10.2016

Дивіться також