Закінчилась конференція Grow Abroad Alliance Amsterdam 2016 | Новини ZRFA

Закінчилась конференція Grow Abroad Alliance Amsterdam 2016

Лого www.zrfa.com.ua
Закінчилась конференція Grow Abroad Alliance Amsterdam 2016

З 9 по 14 жовтня в Амстердамі проходила щорічна конференція координаторів міжнародних обмінних сільськогосподарських молодіжних програм під керівництвом Grow Abroad World Alliance, членом якого є наша організація - ZRFA.

ZRFA представляли 3 людини: Михайло Онищенко місто Житомир, Євген Леун місто Харків і Марина Михайлова місто Калінінград, Росія. (На даний момент ми відкриваємо ще одне представництво в Росії).

У неділю, ввечері, всі учасники зібралися на першу спільну вечерю. Теплі дружні зустрічі старих друзів, партнерів по роботі, нові знайомства.

А з понеділка почалася активна робота. Marlous Mens - керівник програми SUSP в Нідерландах, організатор і господиня цієї конференції, тепло вітала учасників, коротко повідомила загальний план проведення конференції, а також розповіла про заплановані поїздки, екскурсії та зустрічі. Потім побажала всім плідної роботи та гарного проведення часу.

В цей же день після загальної конференції почалися двосторонні зустрічі між координаторами програм. Ми провели зустрічі з представниками Австрії, Австралії, Угорщини, Данії, Іспанії, США, Швеції, Швейцарії, Канади. Крім основних зустрічей, відбулося багато інших зустрічей "на ходу". Координатори поділилися з нами своїми враженнями про стажерів, які були відправлені компанією ZRFA за останній рік, надали детальну характеристику кожному, відзначили позитивні та негативні моменти. Нам було приємно почути гарні відгуки та позитивні оцінки. У той же час, були висловлені певні побажання щодо практичної сільськогосподарської підготовки хлопців. Ми це обов'язково врахуємо в подальшій роботі. Також нас потішило, що кількість контрактів на стажування в 2017 буде збільшена. І відновлюється програма обміну з Канадою, більш детальна інформація з'явиться на сайті найближчим часом.

ZRFA постійно вчиться, вдосконалюється і працює для Вас!

Дата публікації: 20.10.2016

Дивіться також