ZRFA бере участь в конференції Grow Abroad World Alliance | Новини ZRFA

ZRFA бере участь в конференції Grow Abroad World Alliance

Лого www.zrfa.com.ua
ZRFA бере участь в конференції Grow Abroad World Alliance

Сьогодні 10 жовтня, в Амстердамі, столиці Королівства Нідерландів, починає свою роботу щорічна конференція країн учасниць World Alliance Grow Abroad. Координатори обмінних сільськогосподарських програм з різних країн зустрічаються для обговорення і вирішення питань, пов'язаних з підвищенням якості міжнародних програм-практик (стажування за кордоном).

Наш представник від ZRFA - Михайло Онищенко також бере участь в конференції, налаштований на активну, плідну роботу і хороший результат.

П'ять запланованих днів роботи конференції будуть дуже насиченими і різносторонніми: щоденні семінари, обговорення по групах, активний обмін інформацією, піднімаються проблемні питання як щодо поліпшення ефективності роботи координаторів, так і щодо якості підбору стажерів, відвідування с/г коледжу, тепличних господарств і багато-багато іншого. За графіком конференції день буде починатися з 6:00 ранку і закінчуватися пізно ввечері.

Всі організації-учасниці Grow Abroad World Alliance працюють за єдиними принципами та критеріями. У вересні 2002 року на конференції в Польщі був розроблений та прийнятий так званий Кодекс практики. В цьому і полягає наша рутинна багаторічна підготовча робота до прийняття потенційних стажерів, їхню відправку на практику і супровід, створюючи максимально прості та легкі умови проходження всіх необхідних процедур. Ми працюємо, вчимося і знаходимося в постійному пошуку нових можливостей та шляхів вдосконалення ведення обмінних програм за кордоном.

Зв'яжіться з офісом ZRFA після 17 Жовтня. У нас з'явиться багато нової та корисної інформації для Вас!

Дата публікації: 10.10.2016

Дивіться також