ZRFA зустрічає JUF! | Новини ZRFA

ZRFA зустрічає JUF!

Лого www.zrfa.com.ua
ZRFA зустрічає JUF!

Минулого тижня у нас в гостях побувала Йоханна Фагерстром, координатор шведської програми JUF. Подібні візити в офісі ZRFA відбуваються регулярно.

До нас приїжджають координатори з Данії, Швеції, США та інших країн. Основна мета приїзду - перше знайомство з потенційними кандидатами в стажери. Молоді люди здають своєрідний вступний іспит: на знання англійської мови, розповідають про свій практичний досвід, а також мотивують ціль стажування.

Проходить своєрідний конкурс - вибирають найкращих. Ці зустрічі дуже корисні, особливо для майбутніх стажерів - вони починають глибше і більш усвідомлено розуміти свою відповідальність, куди вони їдуть, які вимоги до них будуть пред'являтися, який рівень знань англійської мови і практичних навичок необхідний для успішного проходження стажування за кордоном.

Ось і на цій співбесіді були присутні 14 кандидатів на стажування до Швеції, які приїхали з різних куточків України. Безумовно, хвилювання, переживання, тривога - все відчувалося в поведінці молодих людей, але дружнє ставлення Йоханни і наша підтримка допомогли їм з цим впоратися. Практично всі молоді люди успішно пройшли співбесіду. Тільки двом кандидатам запропонували підтягнути свою англійську та при першій нагоді повторно здати тест.

Під кінець напруга пройшла, та ми всі разом попили чай з тортом, молоді люди почали жартувати, причому тільки англійською мовою (такими були наші рекомендації), а на спеціально оформленому плакаті для Йоханни кожен з них написав своє дружнє побажання - теж англійською мовою.

Ми сподіваємося, що подібна зустріч принесе свої плоди, та всі молоді люди отримають робочі запрошення на стажування до Швеції. Бажаємо всім великого успіху!

Дивіться більше фотографій з зустрічі у VK та Facebook

Дата публікації: 05.09.2016

Дивіться також