Програми обміну студентів за кордоном від ZRFA

Отримуйте інформацію про нові програми та вигідні пропозиції стажувань на свою пошту

* Обов'язкові поля для заповнення

Хочу знати більше!

Програми обміну студентів

Побувати за кордоном і побачити якомога більше країн хоче абсолютно кожен. Стажування за кордоном від Міжнародного центру агро стажувань ZRFA- чудова нагода не тільки отримати досвід роботи за кордоном, але й побачити нові країни, покращити іноземну мову, познайомитися з іншою культурою і завести багато друзів. Обмін студентів - популярне заняття в США і Європі, яке нарешті дійшло і до нас.

Існують цікаві програми для студентів за кордоном в Європі, Австралії та Америці - кожен може підібрати поїздку на свій смак. Такі стажування - це завжди маса вражень, цікава робота і неймовірна кількість красивих фотографій! Популярні також програми обміну студентів, які дозволяють стажуватися або вчитися за кордоном упродовж 1-2 сезонів (залежно від згоди навчальних закладів).

Особливості програми стажування за кордоном

Як правило, це термін від 4 до 18 місяців. Ви отримуєте певну оплату за свою роботу, яка чітко встановлена і не змінюється до кінця дії контракту. Головна особливість стажування в іншій країні - отримання колосального досвіду і можливість довести знання іноземної мови до досконалості. Будь-яка студентська програма за кордоном - це завжди весело, цікаво і дуже пізнавально!

Програма обміну студентів передбачає домовленість навчальних закладів про навчання або роботу іноземних студентів. Учаснику не потрібно турбуватися про організаційні питання. У програмах завжди надається житло, як правило, харчування та чітко фіксований рівень оплати за роботу. А перелік документів для участі досить простий.

Однією з бажаних вимог є знання мови. Щоб у кандидата не виникало сумнівів з приводу його рівня, достатньо пройти тест в онлайн-режимі. Це допоможе визначитися з вакансією.

Переваги програм за кордоном

Серед переваг стажувань за кордоном із ZRFA можна виділити:

  • набуття повної самостійності, гнучкості в непередбачених ситуаціях та блискавичного мислення, що дуже допомагає в подальших пошуках роботи;
  • Нові друзі та знайомства, пізнавальні семінари, можливість перейняти культуру іноземців і пізнати її зсередини;
  • Миттєве вивчення іноземної мови. Набагато легше покращити свої навички, перебуваючи в середовищі носіїв мови. Студентські програми за кордоном - справжній шлях до позбавлення від усіх акцентів і мовних бар'єрів.
  • Досвід спілкування з іноземними роботодавцями і налагодження навичок професійної етики.
  • стажування в іншій країні - величезний плюс до Вашого досвіду роботи. За статистикою, студенти, які працювали за кордоном хоча б півроку, набагато швидше отримують високу посаду.

Куди поїхати на стажування?

Вибір місця для проходження стажування - індивідуальний. Якщо Ви захоплюєтеся серфінгом і хочете дізнатися більше про дику природу - можете поїхати за програмою для студентів до Австралії. Для прихильників величної архітектури загадкової Європи і більш звичної та близької атмосфери - це може бути Данія, Швеція, Швейцарія або ж Німеччина. Мрієте про подорож до Америки? Тоді програма ZRFA для студентів в США і Канаді - до Ваших послуг!

Стажування за кордоном: за чи проти?

Звичайно «за»! Робота за кордоном - це не тільки велика перевага в майбутньому працевлаштуванні, а також хороший варіант заробітку грошей. Програми обміну і стажування ZRFA в інших країнах - найцікавіша пригода, яка запам'ятається Вам на все життя!